3000 TL 2K 144 Hz Monitör Tavsiyesi

RavenoLL

Hectopat
Bütçem maksimum 3000 tl benim düşündüğüm monitörler şunlar:

MSI Optix G27CQ4 27" 165Hz 1ms > Sevdiğim tarafları: 165 hz, ince çerçeve, MPRT 1 ms

MSI Optix MAG272QP 27" > 165hz, HDR desteği, MPRT 1 ms

ViewSonic VX2758-2KP-MHD 27" > Diğerlerinden farlı olarak ekranı ips

MSI Optix MAG271CQR 27" > Curved, ince çerçeve, rgb

Samsung LC27HG70QQMXUF 27" > Bir sayfa özelliği var. Forumda da genel anlamda önerilmiş ancak çıkış senesi 2017 3 yıl olmuş ve çerçeveleri çok kalın.

Kullanım amacım FPS türevi oyunlar oynamak ve zaman zaman film izlemek. Sizlerin bir önerisi varsa duymak isterim. Ancak Tn panelli monitörlere pek sıcak bakmıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
hocam öncelikle iyi günler bence şu TN panel çöp kavramını aşmamız gerekiyor bende aynı senin gibi bakıyordum yaklaşık 3 gündür ASUS ROG PG258Q kullanıyorum. Bana inanmayacaksın ama bir fps oyuncusu olarak başka Monitör bakmam. Ama 27 inc alacak olsaydım kesinlikle AORUS 27 inclik modellerini incelerdim biraz daha kendimi zorlar AORUS 27 Curved 165 alırdım ama dediğim gibi öncelikler önemli ben FPS ve MMO oynadığım için yan tarafa 1000tlye uygun bir IPS monitör alırsın 27inc 60hz ordan filmini izlersin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı