3000 TL Altı Samsung Telefon Önerisi

Bütçe
3000 TL (bütçeyi hiç aşmasın), normalde 2500 TL
Fazlasıysa mantıksız hocam :D
İkisi de tarihi eser denilebilecek seviyede artık :D
Söylenilen cihazlardan herhangi biri çok daha iyi olur :)
Note 5 4K video ve daha yüksek çözünürlüğü var diye gözüm ona kaydı. Genel performans olarak söylenilen cihazların mı daha iyi? Note 5'teki Exynos 7420, A21S'deki Exynos 850.

1629744151783.png

Note 5 4K video ve daha yüksek çözünürlüğü var diye gözüm ona kaydı. Genel performans olarak söylenilen cihazların mı daha iyi? Note 5'teki Exynos 7420, A21S'deki Exynos 850.

Eki Görüntüle 1146554

Hocam cihazın eski olması o performansı bayağı bayağı geriye çekiyor.
Çünkü 6-7 yıllık bir cihaz Note 5.
Ama kamera konusunda daha iyi olabilir evet.

O zaman Redmi 9T'yi bir düşüneyim, A21S ile karşılaştırıldığında daha iyi dediğiniz gibi. Kalite bakımından güvenilir bir marka mı? Eğer olursa ilk kez Samsung yerine başka bir marka telefon almış olacağız, henüz deneyim de olmadığı için sordum.

O zaman Redmi 9T'yi bir düşüneyim, A21s ile karşılaştırıldığında daha iyi dediğiniz gibi. Kalite bakımından güvenilir bir marka mı? Eğer olursa ilk kez Samsung yerine başka bir marka telefon almış olacağız, henüz deneyim de olmadığı için sordum.

Xiaomi kalite olarak Samsung'dan kötüdür ama kalitesiz bir marka değildir kesinlikle. Zaten kalite olarak Samsung'dan iyi/eşit olan 1-2 marka var.

Xiaomi kalite olarak Samsung'dan kötüdür ama kalitesiz bir marka değildir kesinlikle. Zaten kalite olarak Samsung'dan iyi/eşit olan 1-2 marka var.
İşte bu biraz tedirgin ediyor. Bir diğer şeyse 2015'te gibi babam Mi powerbank almıştı ve 2 senede bozulmuştu. 2019'da da anneme yine Mi marka powerbank almıştım ve bu sene başında dokunmazlık yapmaya başladı, bu aralar telefonu hiç algılamaz şarj etmez oldu.

İşte bu biraz tedirgin ediyor. Bir diğer şeyse 2015'te gibi babam mi powerbank almıştı ve 2 senede bozulmuştu. 2019'da da anneme yine mi marka powerbank almıştım ve bu sene başında dokunmazlık yapmaya başladı, bu aralar telefonu hiç algılamaz şarj etmez oldu.

Hocam yapacak bir şey yok ne yazık ki, zaten Xiaomi kalitesiz olsa bile ikisi de aynı sürede sorun çıkaracak, biri donanım yüzünden diğeri kalitesizlik yüzünden.
Ki Xiaomi kalitesiz değil sadece yazılımında stabilite sorunu var.

Yeni konular

Geri
Yukarı