3000 TL bilgisayar toplama

Kasada ki parçalar kardeşim. Montajı sepete eklersen her şey takılı gelir, eklemezsen ayrı ayrı gelir.
Merhaba,Teknobiyotik sitesine baktım.Ne kadar güvenilir bilmiyorum,internetten çok alışveriş yapmadım.Ailede buna tereddütle bakıyor ayrıca şikayet bölümüne baktığımda kullanmış parçaları,bozuk parçaları gönderip etiket yapıştırıyolarmış.Düşüncen nedir sence burdan mı almalıyım?

O şikayet var sitesine bakarsan hiç bir siteden alışveriş yapmazsın (tabii o siteden bakmamışta olabilirsin.) 4 aydır burdayım ve teknobiyotik ile alakalı kötü bir yazı görmedim.

O şikayet var sitesine bakarsan hiç bir siteden alışveriş yapmazsın (tabii o siteden bakmamışta olabilirsin.) 4 aydır burdayım ve teknobiyotik ile alakalı kötü bir yazı görmedim.
Herşey için teşekkürler bu arada.

İşlemci: AMD Ryzen ™ 3 1200 3.1GHz (Turbo 3.4GHz) 8MB AM4
Anakart: Asrock AB350M Ryzen AM4 Socket, 3200+ MHz (OC), DDR4, M.2 SSD, mATX
Bellek: Kingston DDR4 2666MHz 8GB HyperX Fury
Ekran Kartı: Galax GeForce GTX1050Ti EX OC 4GB 128Bit GDDR5
HDD: Toshiba 1TB 3.5\'\' P300 7200RPM SATA III
Kasa: Akasa Venom LX 3x12cm Fanlı, Pencereli USB 3.0 Oyuncu
Güç Kaynağı: SilverStone 500W 80+ Aktif PFC Sessiz
Monitör: BenQ 21.5\" GW2270H 1920x1080 5ms 2x HDMI / VGA FULL HD Led

Teknobiyotik sihirbazından 2.822 TL tutuyor. Kalan para ile de klavye ve fare alın.
Ekran kartında gt 1050ti ler arasında sen galax i önermişsin.100 200 tl oynayabilir bütçede sence 4gb lıklarda hangisi? Msi,galax,zotac,asus?Ve uyum sağlarmı bunlardan birisi.

En ucuz 1050Ti Galax. En pahalısıyla arasında 5 FPS bile fark yoktur.
Tamam anladım ama almışken iyisini almak istiyorum.Bana msi geforce yatkın geliyor.Sence hangisi?Ayrıca msi teknobiyotikde yok.Sitede diyorki ekran kartı büyükse montajlanmaz.Bende diyorumki parçaları teknobiyotikten alıp dediğim ekran kartını başka biyerden alsam?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı