3000 TL bilgisayar toplama

Bütçe
2700-2800

Ardaaaas

Hectopat
Daha fazla  
Çok bilgisayardan anlamıyorum, yardımcı olursanız çok sevinirim. Ben 2700 2800 civarı bilgisayar toplamak istiyorum. Bana sistem söylerseniz sevinirim, olmazsa hazır da olabilir. Ama bir tane istediğim var. Yayin falan yapabilsin, 720 p falan. FiveM açsın ve son isteğim bilgisayar kasmasin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Biraz daha para koyup bunu almanı öneririm. O bütçede ya APU sistem toplanıyor ya da en fazla GT 1030 falan koyuluyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
GTA 5 performansını buradan görebilirsiniz. FiveM de performans değişikliği olur mu ve yayın yapabilir mi bilmiyorum.

Biraz daha para koyup bunu almanı öneririm. O bütçede ya APU sistem toplanıyor ya da en fazla GT 1030 falan koyuluyor.

Bence de biraz daha para koyup bunu almalısınız.

Anladım. Bir bilgisayar daha sormak istiyorum Ryzen 3 1200+GT 1030+8 GB RAM. Bu sistem nasıl?
Anladım. Bir bilgisayar daha sormak istiyorum Ryzen 3 1200+GT 1030+8 GB RAM. Bu sistem nasıl?

Bu attığım değil başka yayın yapılır diyorlar GTA V'de 50 FPS alır diyorlar karar veremedim. Ama Malesef Üstüne Koyup Para bilgisayar alamam.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı