3000 TL Bütçe Sistem mi, Konsol mu?

Yeni çıkacak olan PS Pro'nun bilgisayardan grafik farkı olmayacak diyorlar? Doğru mu? Ben izlediğim testlerde de öyle PS4 ve PC arasında pek bir fark göremedim?
Bence doğru değil, daha PS'nin bilgisayar kadar güçlü olması için 40 fırın ekmek yemesi lazım :D. Hadi onu geçtim, daha 1080p 60 FPS oynatmayan 4k'mı oynatacak? 4K destekleyebilir, ama oynatacağı biraz zor.

Seni anladım dostum. Konsoldan kalan para ile alabileceğim telefon önerilerini senden istemiştim. Konsol ve telefon fiyatlarının toplamı 3000 TL'yi aşmamalı.
Evet konsol ile oynamanın tadı ayrı oluyor. Lakin 3000 TL verince bitmeyecek ki bu iş. Oyununu hangi parayla alacaksın? En mantıklısı PC toplamak olur. Ama diyorsan ben oyuna da para verebilirim, o zaman konsol çok daha iyi bir seçim olur.

Bence doğru değil, daha PS'nin bilgisayar kadar güçlü olması için 40 fırın ekmek yemesi lazım :D. Hadi onu geçtim, daha 1080p 60 FPS oynatmayan 4k'mı oynatacak? 4K destekleyebilir, ama oynatacağı biraz zor.
Güçlü olması için 40 fırın ekmek yemesi lazım dediniz. Evet donanım kısmı öyle ama işi yazılım kısmı bitirecek. Benim 1080P 60 FPS dediğim konson yeni çıkacak olan PS Pro. PS Pro hem donanım hem de yazılım ile bilgisayarı yakalayacak.

Güçlü olması için 40 fırın ekmek yemesi lazım dediniz. Evet donanım kısmı öyle ama işi yazılım kısmı bitirecek. Benim 1080P 60 FPS dediğim konson yeni çıkacak olan PS Pro. PS Pro hem donanım hem de yazılım ile bilgisayarı yakalayacak.
Valla tek sevdiğim tarafı birleştirmek zorunda değilsin, al, koy, tak. Bitti. Ancak her yıl online oynamak için para vermek aptallık.

Eğer Playstation alacaksanız üstüne telefon alırım diye düşünmeniz pek sağlıklı değil konsolu alınca bitmiyor ki her şey 2.kol,oyun,online için para derken bir telefon parası daha harcamış oluyorsunuz.

Bence bilgisayar al konsolda falan da oyun oynamama rağmen PC başındaki rahatlık farklı bence. Ayrıca oynadığın oyun türlerini göz önünden geçirmen gerekir. FPS oyunlarında konsol başında profesyonel olmadığın sürece bir robot gibi hareket ediyorsun.(Kolla oynuyorsan) Spor oyunlarında ise konsol daha zevkli.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı