3000 TL civarı kablolu/kablosuz kulaklık önerisi

Aures0

Femtopat
Daha fazla  
SteelSeries 7X+ ve Logitech G PRO X modelleri iyi görünüyor. Profesyonel olarak oyun ve ayrıca müzik dinlemek için bakıyorum. HyperX Cloud II'ye bakıyordum birkaç ay önce fakat fiyatı gereksiz arttı. Başka tavsiyeniz olursa da söylerseniz iyi olur.

Ayrıca G PRO X'in 2. versiyonu Türkiye'de satılıyor mu anlamadım. Amazon'da var ama 1. versiyondan ucuz. Hata olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
G Pro X ben de almayı düşünüyordum fakat çok fazla boğuk ses ve düşük ses olduğunu söyleyen insan var.
Ekolayzer ve çeşitli ayarlar ile düzeltilebileceği söyleniyor fakat EQ ayarı yapmaktan nefret ediyorum şahsen ve uğraşmak istemiyorum. Ayrıca tiz-bass-mid dengesini de bozmak istemiyorum.

SteelSeries 7X+ ise bence parasını hakeden bir kulaklık değil.
Çok uzun ömürlü olacaktır büyük ihtimalle bataryası dışında ama yine de performans olarak düşük kalıyor gibi geliyor bana.
Arctis 1 kullanıyorum o yüzden aşağı yukarı tasarımları mikrofonları v.b. aynı.

Kablosuz: RAZER BLACKSHARK V2 PRO GAMİNG KULAKLIK - BEYAZ fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da

Kablolu: Drop + EPOS PC38X Gaming Headset | Open back Audiophile Headphones For Gaming

PC38X yurtdışından geliyor ve 15 dolar gibi bir kargo ücreti var. İlk siparişte 10 dolar indirim veriyorlar. Gümrük vergisi nasıl işliyor bilmiyorum, sanırım %30 vergisi var. Eğer öyleyse 4000'e yaklaşıyor fiyatı, ama oyun için alınabilecek en iyi kulaklık bu. Müzik performansı kıyasla daha zayıf kalıyor tabii.

G Pro X ben de almayı düşünüyordum fakat çok fazla boğuk ses ve düşük ses olduğunu söyleyen insan var.
Ekolayzer ve çeşitli ayarlar ile düzeltilebileceği söyleniyor fakat EQ ayarı yapmaktan nefret ediyorum şahsen ve uğraşmak istemiyorum. Ayrıca tiz-bass-mid dengesini de bozmak istemiyorum.

SteelSeries 7X+ ise bence parasını hakeden bir kulaklık değil.
Çok uzun ömürlü olacaktır büyük ihtimalle bataryası dışında ama yine de performans olarak düşük kalıyor gibi geliyor bana.
Arctis 1 kullanıyorum o yüzden aşağı yukarı tasarımları mikrofonları v.b. aynı.

Evet boğuk ses şikayeti çok ama sanki biraz şans işi gibi duruyor. Ayrıca özelleştirilebilirlik bakımından epey kapsamlı duruyor G Pro X. Sorun olursa amazondan rahat iade ederim diye umuyorum.
Kablosuz: RAZER BLACKSHARK V2 PRO GAMİNG KULAKLIK - BEYAZ fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da

Kablolu: Drop + EPOS PC38X Gaming Headset | Open back Audiophile Headphones For Gaming

PC38X yurtdışından geliyor ve 15 dolar gibi bir kargo ücreti var. İlk siparişte 10 dolar indirim veriyorlar. Gümrük vergisi nasıl işliyor bilmiyorum, sanırım %30 vergisi var. Eğer öyleyse 4000'e yaklaşıyor fiyatı, ama oyun için alınabilecek en iyi kulaklık bu. Müzik performansı kıyasla daha zayıf kalıyor tabii.

PC38X çok pahalıya gelir gibi duruyor. Blackshark modeli yerine Kraken V3 Pro nasıldır?

Evet boğuk ses şikayeti çok ama sanki biraz şans işi gibi duruyor. Ayrıca özelleştirilebilirlik bakımından epey kapsamlı duruyor G Pro X. Sorun olursa amazondan rahat iade ederim diye umuyorum.

PC38X çok pahalıya gelir gibi duruyor. Blackshark modeli yerine Kraken V3 Pro nasıldır?
Ben Blackshark'ın 2023 modelini kullanıyorum (mikrofonu normal Blackshark'tan daha iyi, birkaç yenilik var ama kulaklık genel olarak aynı) ve gayet memnunum. Kraken V3 Pro kullanmadım ama kullananlar da memnun. Aralarında aşırı bir fark yok gibi. Ucuz olanı/beğendiğini alabilirsin.

Kraken V3 Pro öneririm.Blackshark V2 Pro'yu tokatlar.

Buyrun siz karar verin.

Razer Kraken V3 Pro'nun Şarjı 45 saat gidiyor. O attığınız kulaklıklar 20-25 saat arası gidiyor.

Razer Kraken V3 Pro'nun gecikme süresi o attığın kulaklıkların 1/5 veya yarısı.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı