3000 TL Civarına Sistem Tavsiyesi

Ulivamece

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar öncelikle gruba yeni katıldım ve kuralları bilmiyorum o yüzden yanlış bir hareket yaparsam görmezden gelin :) :) Şimdi ben bir sistem topladım. Size de danışmak istiyorum. Eksik bir şey var mı? Ve biraz pahalı olacak gibi çünkü monitörü eklemedim. Fiyatı düşürmek için ne yapabilirim? Cevaplarınız benim için değerlidir. Kolay gelsin hepinize.

tavsiye.png

Yeni katılmanız kuralları yok sayacağınız anlamına gelmiyor. Üye olduğunuz anda kuralları okumanız gerekmektedir. Örneğin İngiltere'ye gittiğinizde sağ şeritten giderken polise "Ya kuralları bilmiyordum, yeni geldim. Ceza yazmayın." mı diyeceksiniz? Ki kurallar da çok basit.

İlk önce kuralları okuyunuz:
Technopat Sosyal Kuralları | Technopat Sosyal

Sistemin maliyetini düşürmek için de RAM'ler 8 yapılabilir. DVD okuyucu çok gerekli değilse alınmayabilir. SSD 120'ye düşürülebilir.

RAM ve SSD gereksiz olmuş. Onun yerine ram'i 8 GB, SSD'yi 120 GB yapın. Ekran kartını da çok az biraz daha ekleyip GTX 970 yapın kesinlikle pişman olmazsınız.

Yeni katılmanız kuralları yok sayacağınız anlamına gelmiyor. Üye olduğunuz anda kuralları okumanız gerekmektedir. Örneğin İngiltere'ye gittiğinizde sağ şeritten giderken polise "Ya kuralları bilmiyordum, yeni geldim. Ceza yazmayın." mı diyeceksiniz? Ki kurallar da çok basit.
Kuralları yok sayacağım demedim zaten çok yanlış anlamışsın yönetici kardeş.

Zaten kurallara uymıcam demedim yönetici kardeş, sen çok yanlış anlamışsın.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı