3000 TL Custom klavye nasıl toplanır?

Gorkem461

Hectopat
Arkadaşlar 2500-3000TL geçmeyecek şekilde Custom klavye toplamak istiyorum.

[TRY563.46]70 Adet/paket Gateron optik anahtar lineer clicky anahtar klavye anahtarı için optik mekanik oyun klavyeleri bilgisayar çevre birimleri from bilgisayarlar ve ofis on Banggood.

Bu Switch'leri buldum Switch öneriniz varsa söyleyebilirsiniz sadece optik olmasın ve kırmızı Switch olsun yeter klavyenin geri kalan parçaları hakkında bilgim yok ama klavyede ses tekerleği ve RGB olsun hangi parçaları almalıyım?

Arkadaşlar 2500-3000TL geçmeyecek şekilde Custom klavye toplamak istiyorum.

[TRY563.46]70 Adet/paket Gateron optik anahtar lineer clicky anahtar klavye anahtarı için optik mekanik oyun klavyeleri bilgisayar çevre birimleri from bilgisayarlar ve ofis on Banggood.

Bu Switch'leri buldum Switch öneriniz varsa söyleyebilirsiniz sadece optik olmasın ve kırmızı Switch olsun yeter klavyenin geri kalan parçaları hakkında bilgim yok ama klavyede ses tekerleği ve RGB olsun hangi parçaları almalıyım?

Hocam bir klavyemde Akko Cream Blue switchlerini kullanmıştım. Lube işlemi yapmadan çok hoş bir basma hissiyatı ve sesi almıştım. Akko'nun ürünlerinin üzeceğini düşünmüyorum.

Hocam tavsiyelerim kasa olarak ZUOYA GMK67 switch olarak Akko cream yellow V3 ya da V3 Pro switch keycaps olarak da bütçe az kalacağı için This is plastic keycapsler. Bana kalırsa bu bütçe ile Akko'dan hazır bir klavye almanız, zaten o klavyelerin hepsi custom yapılabilen klavyeler. Sıkıldığınız zaman farklı switchlere geçersiniz daha kaliteli bir şey çıkabilir ortaya.

Kırmızı switch istiyorum.
Hocam eğer hiç sarı switch denemediyseniz önyargı ile yaklaşmadan denemenizi şiddetle tavsiye ederim ses olarak, hissiyat olarak çok daha iyidir red switchten.

Hocam tavsiyelerim kasa olarak zuoya gmk67 Switch olarak Akko cream yellow V3 ya da V3 Pro Switch keycaps olarak da bütçe az kalacağı için This is plastic keycapsler. Bana kalırsa bu bütçe ile Akko'dan hazır bir klavye almanız, zaten o klavyelerin hepsi Custom yapılabilen klavyeler. Sıkıldığınız zaman farklı Switch'lere geçersiniz daha kaliteli bir şey çıkabilir ortaya.

Hocam eğer hiç sarı Switch denemediyseniz ön yargı ile yaklaşmadan denemenizi şiddetle tavsiye ederim ses olarak, hissiyat olarak çok daha iyidir red Switch'ten.

Gateron sarı Switch'lere baktım sevdim aslında kırmızı ile de çok farkı yok gibi ben sadece Akko Switch'lere güvenemedim.

Klavye öneriniz var mı peki?

Son düzenleyen: Moderatör:
Gateron sarı Switch'lere baktım sevdim aslında kırmızı ile de çok farkı yok gibi ben sadece Akko Switch'lere güvenemedim.

Klavye öneriniz var mı peki?
Hocam eğer custom işine girecekseniz red switch almak biraz saçma olur. Akko switch konusunda iyi bir firma ben kullanıyorum ve herhangi bir sorun yaşamadım. 3084B Plus indirimde vergisi, kargosu dahil 2100 lira civarına geliyor bir bakın derim. Switchleri Jelly Pink ama sesi ve hissiyatı güzel bir switch, videolarına bakıp karar verebilirsiniz. Eğer çok aceleniz yoksa yılbaşı yaklaşıyor Akko'da yılbaşında tüm ürünlerde en az %15 indirim olacaktır onu da bekleyip siteden istediğiniz bir klavyeyi de alabilirsiniz.

Hocam eğer Custom işine girecekseniz red Switch almak biraz saçma olur. Akko Switch konusunda iyi bir firma ben kullanıyorum ve herhangi bir sorun yaşamadım. 3084B Plus indirimde vergisi, kargosu dahil 2100 lira civarına geliyor bir bakın derim. Switch'leri jelly pink ama sesi ve hissiyatı güzel bir Switch, videolarına bakıp karar verebilirsiniz. Eğer çok aceleniz yoksa yılbaşı yaklaşıyor Akko'da yılbaşında tüm ürünlerde en az %15 indirim olacaktır onu da bekleyip siteden istediğiniz bir klavyeyi de alabilirsiniz.

Hocam peki bütçeyi biraz arttırıp ses tekerleği olan ve daha güzel keycapsli model bulabilir miyim?

Hocam peki bütçeyi biraz arttırıp ses tekerleği olan ve daha güzel keycapsli model bulabilir miyim?
Hocam Akko 5075B Plus bir yıl içinde yaklaşık 6 tane custom klavye değiştirdim en son bunu aldığımda bir daha değiştirme gereği duymadım :D. 90 dolarlık bir klavye olmadığı aşikar ama farklı sitelerde daha ucuza bulabilirsiniz belki, ya da dediğim gibi Akko'da indirim bekleyebilirsiniz.

Hocam Akko 5075B Plus bir yıl içinde yaklaşık 6 tane Custom klavye değiştirdim en son bunu aldığımda bir daha değiştirme gereği duymadım :D. 90 dolarlık bir klavye olmadığı aşikar ama farklı sitelerde daha ucuza bulabilirsiniz belki, ya da dediğim gibi Akko'da indirim bekleyebilirsiniz.

Güzel gibi yılbaşı indirimlerine kadar elimdekiyle idare etmeye çalışacağım o zamana kadar birkaç model daha araştırırım.

Hocam Akko 5075B Plus bir yıl içinde yaklaşık 6 tane Custom klavye değiştirdim en son bunu aldığımda bir daha değiştirme gereği duymadım :D. 90 dolarlık bir klavye olmadığı aşikar ama farklı sitelerde daha ucuza bulabilirsiniz belki, ya da dediğim gibi Akko'da indirim bekleyebilirsiniz.

Hocam peki bu klavyeye ne kadar vergi çıkar? Ve ne kadar kargo parası öderim?

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı