3000 TL direksiyon seti önerisi

nacoores

Decapat
Daha fazla  
Merhaba ben direksiyon seti alacaktım bu konuda çok bilgim olmadığı için size sorayım dedim bütçem 2500-3000 arası 2. el işine bulaşmak istemiyorum bildiğiniz 900 derece bir direksiyon var mıdır acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
@Wone @hawkeyes Beğenmedim atmışsınız, bu fiyatlarda güzel bir direksiyon seti önerin de alalım?
Sıfır v900s alacağıma 2.el dfgt falan alırım rampage pişmanlıktır.

Merhaba ben direksiyon seti alacaktım bu konuda çok bilgim olmadığı için size sorayım dedim bütçem 2500-3000 arası 2. el işine bulaşmak istemiyorum bildiğiniz 900 derece bir direksiyon var mıdır acaba?
Kaliteli birşey istiyorsan bu fiyata sıfır bulabileceğini sanmıyorum 2.elden bazı ilanlar koydum bunlara bakabilirsiniz.

2900 TL DFGT:Tertemiz Logitech Driving Force GT 900 derece - Bilgisayar oyun donanımları sahibinden.com'da - 1014748619

3000 TL H-Vitesli G25:G25 Acil Satılık - Bilgisayar oyun donanımları sahibinden.com'da - 1040539114

2650 DFGT:0 AYARINDA SATILIK DFGT - Bilgisayar oyun donanımları sahibinden.com'da - 980354906

Sıfır V900s alacağıma 2.el DFGT falan alırım Rampage pişmanlıktır.

Kaliteli bir şey istiyorsan bu fiyata sıfır bulabileceğini sanmıyorum 2.elden bazı ilanlar koydum bunlara bakabilirsiniz.

2900 TL DFGT:Tertemiz Logitech Driving Force GT 900 derece - Bilgisayar oyun donanımları sahibinden.com'da - 1014748619

3000 TL h-vitesli G25:G25 Acil Satılık - Bilgisayar oyun donanımları sahibinden.com'da - 1040539114

2650 DFGT:0 AYARINDA SATILIK DFGT - Bilgisayar oyun donanımları sahibinden.com'da - 980354906

2.el işine hiç bulaşmak istemiyorum, sıfır almak istesem diğer direksiyon seti fiyatları almış başını götürmüş olduğu için bunu alacağım galiba.

2. el G25 öneririm DFGT önermiyorum çünkü vitesi+ debriyaj yok he sıkıntı olmaz derseniz DFGT ve G25 çok iyi bir ara pxn markasını duymuştum ona da iyi diyorlardı sanırım.

2.el işine hiç bulaşmak istemiyorum, sıfır almak istesem diğer direksiyon seti fiyatları almış başını götürmüş olduğu için bunu alacağım galiba.

Rampage bulaşmayın bence hocam bu direksiyonu alacağıma kartondan direksiyon yapar oynarım fbb de sıkıntısı var takılarak direksiyonu geri sarıyor.

2. el G25 öneririm DFGT önermiyorum çünkü vitesi+ debriyaj yok he sıkıntı olmaz derseniz DFGT ve G25 çok iyi bir ara pxn markasını duymuştum ona da iyi diyorlardı sanırım.

Rampage bulaşmayın bence hocam bu direksiyonu alacağıma kartondan direksiyon yapar oynarım fbb de sıkıntısı var takılarak direksiyonu geri sarıyor.

Dediğim gibi 2.el pek istemiyorum ama eğer yaşadığım yerde DFGT veya G25 satan birisini bulursam ilgilenirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı