3000 TL Dizüstü Bilgisayar Önerisi

Kumkum06

Decapat
Merhabalar, biliyorum konular açılmış daha önce ama benim gereksinimlerimi yansıtmadıkları için yenisini açma gereği duydum. Kız arkadaşım üniversite okuyor. Oyunla falan işi yok. Bilgisayarda olması gerekenler SSD, 8 GB veya 16 GB RAM, Performanslı bir işlemci ve kaliteli materyal. Bu koşullar altında tavsiye edebileceğiniz 3000 TL civarı dizüstü bilgisayarları görmek isterim. Teşekkürler.

200 TL daha zorlayıp böyle bir model alabilirsiniz. 8 GB RAM yetersiz gelirse takviye yapılabilir.

Son düzenleme:
200 TL daha zorlayıp böyle bir model alabilirsiniz. 8 GB RAM yetersiz gelirse takviye yapılabilir.

Bence bunu almalı arkadaş. RAM yetersiliği yaşar APU GPU 2GB RAM'den çalıyor. Sana kalıyor boş da 4GB ve GPU'su bant genişliği olsun TDP'si olsun zayıf daha güçlü işler için harici GPU öneririm hem HDD hem de Windows 10 için yetecek SSD var. Bence 3500U yalnız başına alınacak bir işlemci değil 35TDP çıkarmışlar ancak stres testinde 90 derecelere kadar çıkıyor işlemcisi de.

Bence bunu almalı arkadaş. RAM yetersiliği yaşar APU GPU 2GB RAM'den çalıyor. Sana kalıyor boş da 4GB ve GPU'su bant genişliği olsun TDP'si olsun zayıf daha güçlü işler için harici GPU öneririm hem HDD hem de Windows 10 için yetecek SSD var. Bence 3500U yalnız başına alınacak bir işlemci değil 35TDP çıkarmışlar ancak stres testinde 90 derecelere kadar çıkıyor işlemcisi de.
Hocam bunu almamalı mı demek istediniz tam anlayamadım. Apu kendimde kullandığım için tercih etmem.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı