3000 TL Dizüstü PC Tavsiyesi

Asus n55 veya n56 serisini tercih etmeni öneririm. Isınma problemi olmayan bilgisayar yoktur ancak asus'un metal kasası ısı problemine çok iyi bir çözük getiriyor. n56vz-s4016v kullanıyorum. Full hd görüntü ayarı ve diğer orta seviye ayarlarla gayet rahat , hissedilir bir sıcaklık olmadan oynuyorum. Notebook soğutucusu kullanmadığım halde böyle çok memnunum , kesinlikle öneririm.

Yeni çıkacak olan Lenovo y50'i beklemeni öneririm.

Core i7 4702HQ İşlemci
16 GB Ram
Nvidia GTX 860m 4GB SLI (Harika birşey olacak!) / DVD Writer'ı çıkarırlar SLI (Çift GPU) için.

Max. 3000TL ile bu yukarıdaki özellikleri olanı alabileceksin sanırım. Bu sonbahara Türkiye'ye gelmiş olur.

Yok bekleyemem diyorsanız Lenovo y510p yönelin derim ben şahsen oyun laptop'u adına. Ancak ben olsam beklerdim...

Son düzenleyen: Moderatör:
Isınmadan çalışan bir oyun bilgisayarı bulursanız haber verin bize de.

Çok doğru ama ısınması rahatsız edecek kadar çok mu, yoksa normal seviyelerde mi onu öğrenmek istemiştim. Benim Casper 90 - 95 dereceyi görüyor ve klavye falan yanıyor resmen :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı