3000 TL ekran kartı önerisi

Bütçe
3000

Abdullah01

Hectopat
Merhaba arkadaşlar parçaları tek tek topladım. Ekran kartı olarak 1660 Super Gaming X alacaktım lakin şu an hiçbir yerde uygun fiyata satılmıyor. Bir tek İtopya'da uygun fiyatlı onda da çok şikayet var bu yüzden konu açıp ekran kartını da alıp işi bitirmek istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
120 TL ekleyip RTX 2060 alabilirsin.
O modele içim hiç ısınmadı. Bu yüzden 1660 süper ya da 1660 Ti düşünüyorum.

Bende biliyorum üst model olduğunu ama bu tercihimi değişterecek bir etken değil her üst model iyi olacak diye bir şey yok ama bana teknik açıdan bir şey yazarsanız eğer gerçekten alınabilecek bir kartsa onu alırım.
RTX yani Işın izleme var.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Grafikleri çok basit olan minecraftta bile böyle.
DLSS var oyunu ekran kartı içinde düşük çözünürlükte oynatıp sana yapay zeka ile yüksek çözünürlükle iletiyor.(Hem performans hemde kaliteyi artırıyor.)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
(DLSS ON dlss`li olan off olan olmayan.)

Bu test hangi kartla yapılmış ? Şuan bana önerilen kart zotac rtx 2060 kimi kullanıcı memnun kimi değil kimi ısınıyor kimi normal diyor bu yüzden dolayı önerilen kart üzerinden gidelim ben alıp bunları yaşasam sizin umrunuzda olmaz şans deyip geçersiniz.
Bu nasıl beyler ?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı