3000 TL ekran kartı tavsiyesi

Hiçbirini almayıp RX 5700 XT bakmanızı şiddetle tavsiye ediyorum. AMD yazılım problemlerini çözdü.

ASUS ROG STRIX 1660 Ti mı yoksa MSI 2060 Ventus XS mu almalıyım? Hangisini önerirsiniz? Verebilecegim Max fiyat 3000 3200.

2999 TL
3261 TL
2985 TL
3235 TL

ASUS ROG STRIX 1660 Ti mı yoksa MSI 2060 Ventus XS mu almalıyım? Hangisini önerirsiniz? Verebilecegim Max fiyat 3000 3200.

Ray Tracing özelliği sizin için önemli ise RTX2060 alınabilir. Değil ise arkadaşların da tavsiye ettiği gibi RX 5700XT daha iyi bir seçim olacaktır.

Ray Tracing özelliği istiyorsan. 2060 pek iç açıcı bir performans sağlamicakır, Ray Tracing kullanarak rahatça oyun oynamak için minimum bir RTX 2070, 2070 Super gibi kartlar lazım o fiyata RX 5700 XT tavsiye ederim. Performans olarak 2060'dan daha iyi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oynayacağım oyunlar çok üst düzey değil zaten PUBG CS falan 4K oyunlara çok fazla ilgim yok ve alacağım kart Vatan'dan olmak zorunda oradan almıştım. Daha önce oradan kullanabileceğim çek var.

O zaman size bu kol kadar kartı öneriyorum. Benimde almayı düşündüğüm bir kart (o fiyat bandındaki 2060LARIN soğutmaları iyi değil fakat bu kartın soğutması mükemmel testlerine bakabilirsiniz)

RX 5600 XT performans olarak 2060'ın ensesinde olan bir kart zaten size rahatlıkla yeterli.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı