3000 TL Grafik Tasarım ve Render için Sistem Önerisi

Onur Ücel

Hectopat
Yer
Muğla
Daha fazla  
Photoshop, Coreldraw, Edius, Premier gibi Programlar rahatça kullana bileceğim bir sistem kurmak istiyorum. Bütçem Monitör dahil 3000 TL. Monitor'ü mümkün oldukça büyük almak istiyorum en az 24" mümkünse 27" istiyorum arkadaşlar ona göre sistem önerirseniz sevinirim.

-Aklımdaki intel ve nvidia tabanlı ve ssd'li bir sistem kurmak.

Bende web için topladım Amd sistemi tercihettim photoshop cc,dreamweaver cc,flash cc kurdum tıklamadan açılıyor diyebilirim kasma falan hiçbirşey yok benim 2ssd 1hdd var ama sen biraz daha kısarak yine güzel sistem topluyabilirsin.

AMD Fx 8350 ve ASUS R9 270 tabanlı sistem toplama burdan topladıgım sisteme bakabilirsin.

Intel ve NVidia olarak o fiyata toplanabilecek en iyi sistemlerden birini hazırladım. Monitör konusunda emin değilim sadece, onu değiştirebilirsin.

Adsız.jpg

Dostum Anakartsız mı kurucaz sistemi anakart eklememişsin :) Bende Amd ile intel arasında kaldım.intel i5 mi yoksa fx 8000 serisi bir işlemcimi daha mantıklı ben oyundan çok grafik ve video işleri ile uğraşıcam bu makine ile ben örnek bir sistem topladım bakar mısınız?

G1DqEr.jpg

i7 olmadığı süreççe amd seçimi mantıklı dediğim gibi programlar açınca hiç kasma donma olmuyor çok seri.

Dostum Anakartsız mı kurucaz sistemi anakart eklememişsin :) Bende Amd ile intel arasında kaldım.intel i5 mi yoksa fx 8000 serisi bir işlemcimi daha mantıklı ben oyundan çok grafik ve video işleri ile uğraşıcam bu makine ile ben örnek bir sistem topladım bakar mısınız?

G1DqEr.jpg

Kusura bakma unutmuşum. Senin kurduğun sistemdeki anakartı kullanabilirsin. Bütçeyi aşarsa işlemciyi düşürebilirsin.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı