3000 TL Gta V Ultra "60 FPS"

3000 Tl Bilgisayar Gta 5 Ultrada 60 FPS Civari Sistem

• Toplanmaz.

Oy: 27 31,4%
  • Toplanır.

Oy: 59 68,6%

• Oy verenlerin toplamı
    86
@MrAlaattinTR İşlemciye O.C yapamazsınız zaten. Kilidi kapalı bir işlemci. Ekran kartına isterseniz yapabilirsiniz. Ancak şuan için zaten her oyunu ultrada oynatıyor. İleride yapmanız için bir engel yok. :) Bu arada bazı parçalar Vatan'da yok veya daha pahalı. Aklında bulunsun. Arkadaş Eksen Bilgisayar'dan toplamış. Sen de oradan alırsan daha iyi olur. :)

Peki sistemi bunlar kuruyorlar mı ? Windows 8.1 istiyorum herşeyi parçaları falan kuruyorlar mı ? Bi de dolar 2.5 iken eksen bilgisayarda 2.3 TL. Yani daha ucuz oluyor :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Sistemi kuruyorlar mı bilmiyorum. Arayıp bilgi alabilirsin. Kurmasalar bile Technopat videolarını izleyerek yapabilirsin diye düşünüyorum. Fakat büyük ihtimalle kuracaklardır. Bunun dışında Windows 8.1'i orijinal almazsanız kurmazlar. Ayrıca o en kolay işlem. Sisteminiz geldikten sonra yeni konu açıp, beni etiketlerseniz Windows kurulumunda yardımcı olabilirim. :)

Sistemi kuruyorlar mı bilmiyorum. Arayıp bilgi alabilirsin. Kurmasalar bile Technopat videolarını izleyerek yapabilirsin diye düşünüyorum. Fakat büyük ihtimalle kuracaklardır. Bunun dışında Windows 8.1'i orijinal almazsanız kurmazlar. Ayrıca o en kolay işlem. Sisteminiz geldikten sonra yeni konu açıp, beni etiketlerseniz Windows kurulumunda yardımcı olabilirim. :)

Adion iyikide mesaj attın seni not alıyım. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı