3000 TL hazır sistem önerisi

Trend yoldan alırsanız sizde dizeyim oradan da.

Burası 2600TL tutuyor daha sonradan bir 8 GB RAM alabilirsin.
Monitör konusunda @Caner Uncu hocam yardım edebilir misiniz?
Güzel sistem değil'mi? Ortalama kaç yıl gider bu sistem bir oyuncuya göre?

Güzel sistem değil'mi? Ortalama kaç yıl gider bu sistem bir oyuncuya göre?

Ekran kartı takmadan ve Ultra takıntınız yoksa 2-3 sene götürür diye düşünüyorum. Ama sizi ne zaman oyun performansı olarak tatmin etmezse o zaman darboğaz yapmayan bir ekran kartı takabilirsiniz.
Mesela yakın bir zamanda RX5300 çıkıyor para biriktirerek o karttan alabilirsin.
Bu sistem ile her oyunu oynarsın.

Ekran kartı takmadan ve Ultra takıntınız yoksa 2-3 sene götürür diye düşünüyorum. Ama sizi ne zaman oyun performansı olarak tatmin etmezse o zaman darboğaz yapmayan bir ekran kartı takabilirsiniz.
Mesela yakın bir zamanda RX5300 çıkıyor para biriktirerek o karttan alabilirsin.
Bu sistem ile her oyunu oynarsın.
Tamam abi çok teşekkürler sistemi sipariş edeceğim sana güvenerekten. :)
Benim ultra diye takıntım yok fakat ben ekran kartı taktırmak istesem nasıl takacağım?

Tamam abi çok teşekkürler sistemi sipariş edeceğim sana güvenerekten. :)
benim Ultra diye takıntım yok fakat ben ekran kartı taktırmak istesem nasıl takacağım?

Ekran kartı takmak kolay bir iş video izleyerek takabilirsin. Kasa konusunda istediğini seçebilirsin ben öylesine seçtim.
Bu önerdiğim kasa daha iyidir isterseniz bunu alabilirsiniz.

Trend yoldan alırsanız sizde dizeyim oradan da.

Burası 2600TL tutuyor daha sonradan bir 8 GB RAM alabilirsin.
Monitör konusunda @Caner Uncu hocam yardım edebilir misiniz?
Monitör konusunda pek seçenek kalmıyor ki zaten. 21'', HDMI girişli, 1080P ve mümkünse TN olmayan bir monitör tercih edilebilir.

Arkadaş hazır toplanmış istediği için mecburen toplayabilecek bir siteden önermiştim ben :)

Off, bak dostum, attığım parçaları sepete ekle, daha sonra da montaj hizmeti satın al. Bir tane de hazır sistem eklemeyeceksin. LoL gibi oyunları çok rahat oynarsın.

Caner bey her cevabınızda milleti azarlıyorsunuz kızıyorsunuz? Tamam tecrübe var bilgi var ama neden yukarıdan bakıyorsunuz insanlara?

Caner bey her cevabınızda milleti azarlıyorsunuz kızıyorsunuz? Tamam tecrübe var bilgi var ama neden yukarıdan bakıyorsunuz insanlara?
Alıntıladığın mesajımda herhangi bir hakaret, azarlama, kızma ifadesi bulunmuyor. Eğer mesaj uygunsuz görülse moderatörler gerekli işlemleri yapardı. Kimseye senin diğer konuda bana ettiğin hakaretler gibi hakaret etmiyoruz.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı