3000 TL i5 6400 PC Toplama

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Daha fazla  
Arkadaşlar 3000 TL bütcem var ama 1 TL bile geçmemesini istiyorum. Ve topladıgım sistem budur (resim atıcam). Sizce parçalar uyumlu mu ve GTA 5 olsun, The witcher, olsun rahat oynatır mı? Bunun yanında bır sorum daha olacak. Sinerji güvenli bir site midir ve ordan alırsam kocaman kasayı taa mersine nasıl yollayacaklar? Vatandan alacaktım ınternet uzerınden alırsam fışle bırlıkte mağazaya gıtsem parcalarla orda ucretsız toplarlar mı çünkü bayagı farkedıyor ınternet sıtesı ıle magazalarında fiyat.

kkkk.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence güzel bir sistem ama rami cl13 yapsan daha iyi olur.
Arkadaşlar 3000 tl bütcem var ama 1 tl bile geçmemesini istiyorum ve topladıgım sistem budur (resim atıcam). Sizce parçalar uyumlu mu ve gta 5 olsun, the witcher, olsun rahat oynatır mı? Bunun yanında bır sorum daha olacak. Sinerji güvenli bir site midir ve ordan alırsam kocaman kasayı taa mersine nasıl yollayacaklar? Vatandan alacaktım ınternet uzerınden alırsam fışle bırlıkte mağazaya gıtsem parcalarla orda ucretsız toplarlar mı çünkü bayagı farkedıyor ınternet sıtesı ıle magazalarında fiyat.

Eki Görüntüle 127191

Yorumun için Çok teşekkürler.Bir kişi bile tenezzül etmedi yardımcı olmaya.Sorularım olacak .Alacagım sistemi kesınlıkle belırledım ama aklıma takılan noktalar var;
  1. Arkadaşlar alacagım sistemı alta atacagım ama GTX 970'de Coil Whıne srounu cok oluyormus. Sinerjiden alsam degısım zsor olurmu yanı ben mersındeyım onlarıın bayiisi ıstanbulda?
  2. Arkadaşlar Sinerji den pc topladıgımda kasa mersine gelınceye kadar hasar alırmı sonucta 3000 TL vercegım boru degıl :D ?
  3. Arkadaşlar 3000 TL verecegım ıcın sinerji güvenli bir sitemidir sonucta aileme aldıracagım cve onları ıkna etmek ıcın canım cıkacak. Sonucta bana eksik ya da bozuk sıstem gonderırlerse aileme karsı cok mahcup olurum ?

GTX 970 zamanında stokta kalmayan bir kart. Sorun yapmaz sana bütün oyunları oynatır. Sinerji de güvenilir bir sitedir kargoda hasar görme ihtimali neredeyse yok. Zaten kırılabilecek ürünleri ona göre yerleştiriyorlar. Ayrıca sinerjinin de garantisi var bu tür durumlarda geri yollayabiliyorsun bir sıkıntı olunca.

Gtx 970 1080p çözünürlükte her oyunu oynatır. Arkadaşın dediği gibi ramler cl13 olursa sistem bomba olur. Hayırlı olsun.

Sen bu sistemi oyun için alıyorsan GTX 970 kullan ama öyle çözünürlük full ayarlar açık olsun gibi bir derdin yok ise GTX 960 4GB almanı öneririm sana. Msi tercih edebilirsin. Zaten öyle arıza sorunlarında Sinerji'den çok garantiye başvurabilirsin. Bence en mantıklı olanı da bu. Sinerjiden peşin alırsan tavsiye ederim aksi takdirde vade farkı çok koyuyor bende senin sistemin aynısını sadece GTX 960'lı tercih ettim fakat Sinerji'den topladığım zaman 200 lira gibi bir vade farkı koyuyor. Bence en mantıklı olanı herhangi bir Vatan Bilgisayar şubesine gidip kendi gözünle toplaman ve istersen orada kurulum yapacaklardır.

Bence R9 390 alınmalı.
r93900.png

Yorumlarınız İçin çok teşekkürler o zaman ben 1-2 haftaya resımdekı sıstemı oldugu gıbı toplatıp sıparıs edıcem ıns kargoda bır problem çımaz. Bu arada Furkan Emir r9 390 ı bende ıstıyordum ama 600 wat guc kaynagı yetmez hemde 80+ sertıfıkalı bır psu olmadıgı ıcın kesınlıkle yetersız gelır.

Yorumlarınız İçin çok teşekkürler o zaman ben 1-2 haftaya resımdekı sıstemı oldugu gıbı toplatıp sıparıs edıcem ıns kargoda bır problem çımaz. Bu arada Furkan Emir r9 390 ı bende ıstıyordum ama 600 wat guc kaynagı yetmez hemde 80+ sertıfıkalı bır psu olmadıgı ıcın kesınlıkle yetersız gelır.
Sen bence bizle dalga geçiyorsun. O resim ne öyle. Biraz ciddiyet lütfen.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı