3000 TL i7 işlemcili 'gamer' bilgisayar tavsiyesi

• Konuyu başlatan Yasin Yavuz
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 24
  • Görüntüleme 3B
GTX860M ile GTX850M arasında dağlar kadar bir fark yok. GTX850M'i yetersiz bulan birini de ancak GTX870M tatmin eder.

Doğru söylüyorsun bende 2500 butce var. Sence 17.3 GTX850M mi tercih edeyim yoksa 15 inç olan GTX860M mı tercih edeyim ? Marka monster biliyorsundur az çok abra serisi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Doğru söylüyorsun bende 2500 butce var sence 17.3 GTX850M mi tercih edeyim yoksa 15 inç olan GTX860M mı tercih edeyim marka monster biliyorsundur az çok abra serisi
2 hafta öncesine kadar Monster tavsiye etmezdim ama şirket çalışanlarından birinin yeni aldığı Abra V2.1.1 elime geçtiğinde biraz inceledim ve o konuda fikrim değişti. Eğer dersen ki 2500 TL'den yukarı çıkmam imkansız ve bu paraya olabilecek en iyi performansı istiyorum, o zaman Monster Abra V2.1.1 oldukça iyi bir alternatif.

2 hafta öncesine kadar Monster tavsiye etmezdim ama şirket çalışanlarından birinin yeni aldığı Abra V2.1.1 elime geçtiğinde biraz inceledim ve o konuda fikrim değişti. Eğer dersen ki 2500 TL'den yukarı çıkmam imkansız ve bu paraya olabilecek en iyi performansı istiyorum, o zaman Monster Abra V2.1.1 oldukça iyi bir alternatif.

Eyvallah teşekkür ederim ..

Son düzenleyen: Moderatör:
17,3 inçte 850m seçilebilir ama ne kadar tatmin edici olur bilemem. 860m daha sağlıklı bi karar olacaktır. biraz daha beklerim derseniz monster 9xxm serisini getirecek 1-2 hafta içinde onu beklemenizi tavsiye ederim.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı