3000 TL i7 işlemcili 'gamer' bilgisayar tavsiyesi

• Konuyu başlatan Yasin Yavuz
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 24
  • Görüntüleme 3B
UGRazor un belirritiği laptop bende var. Evet kasası kalın :) Kasa bu MSI GX60 Gaming Notebook Review - TechSpot Zaten genelde masamda duruyor. Niye masaüstü almadım ? Çünkü masam sabit değil :) 1-2 haftada bir eve gidip geliyorum. 3000TL'ye MSI'da GS serisi bitane bulabilirsin diye tahmin ediyorum. İndirimleri kollaman lazım. Ama 3000 seviyesine düşecek olanda tahminen 850M ve i7 4710HQ olur. Görünüşüne hayranım GS serisinin :)

UGRazor un belirritiği laptop bende var. Evet kasası kalın :) Kasa bu MSI GX60 Gaming Notebook Review - TechSpot Zaten genelde masamda duruyor. Niye masaüstü almadım ? Çünkü masam sabit değil :) 1-2 haftada bir eve gidip geliyorum. 3000TL'ye MSI'da GS serisi bitane bulabilirsin diye tahmin ediyorum. İndirimleri kollaman lazım. Ama 3000 seviyesine düşecek olanda tahminen 850M ve i7 4710HQ olur. Görünüşüne hayranım GS serisinin :)

Yorumun için teşekkür fakat o kadar kalın cidden pek bana göre değil :D
Görünüşe göre öyle fakat Lenovo y510p ye bak bi istersen, 850m sli kullanıyor, baya iyi bir cihaz 2800tl. :)

Asus'un tasarımı vs çok hoş fakat 860m 128 bit yeterlimidir sizce ?

@Silinen üye GTX850M ekran kartlı bir model yerine GTX860M olan bir model daha iyi olabilir ancak bu 2 kart arasında büyük bir fark yok. Ben birkaç detayı biraz kısıp oynarım dersen GTX850M MSI almak mantıklı ancak o birkaç detayı da yüksekte tutayım dersen o fiyata yakın GTX860M olan bir Monster Abra A5 V2.1.1 falan bakabilirsin. Ancak dediğim gibi GTX860M de çok tatmin edici bir kart değil.
Gtx860m tatmin edici değil mi ? :) En az 3sene bütün üst düzey oyunları oynatacak bir kart. Monster al geç öteye fiyat olarak ve performans olarak çok iyi emin ol.

Son düzenleyen: Moderatör:
Anladım, peki sizce 755m sli kullanan y510p almak mı mantıklı yoksa 860m kullanan bir laptop mu ?
Ac4 de kendim bizzat denedim, ultrada 45 fps alıyorum.
Teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı