3000 TL i7 işlemcili 'gamer' bilgisayar tavsiyesi

Monster almayı düşünmüyorum, en başta kasası aşırı büyük..
Teşekkürler ^^

UGRazor un belirritiği laptop bende var. Evet kasası kalın Kasa bu MSI GX60 Gaming Notebook Review - TechSpot Zaten genelde masamda duruyor. Niye masaüstü almadım ? Çünkü masam sabit değil 1-2 haftada bir eve gidip geliyorum. 3000TL'ye MSI'da GS serisi bitane bulabilirsin diye tahmin ediyorum. İndirimleri kollaman lazım. Ama 3000 seviyesine düşecek olanda tahminen 850M ve i7 4710HQ olur. Görünüşüne hayranım GS serisinin

Yorumun için teşekkür fakat o kadar kalın cidden pek bana göre değil
Görünüşe göre öyle fakat Lenovo y510p ye bak bi istersen, 850m sli kullanıyor, baya iyi bir cihaz 2800tl.

Asus'un tasarımı vs çok hoş fakat 860m 128 bit yeterlimidir sizce ?

Gtx860m tatmin edici değil mi ? En az 3sene bütün üst düzey oyunları oynatacak bir kart. Monster al geç öteye fiyat olarak ve performans olarak çok iyi emin ol.

Son düzenleyen: Moderatör:
Gtx860m tatmin edici değil mi ? en az 3sene bütün üst düzey oyunları oynatacak bir kart. Monster al geç öteye fiyat olarak ve performans olarak çok iyi emin ol
GTX860M ile GTX850M arasında dağlar kadar bir fark yok. GTX850M'i yetersiz bulan birini de ancak GTX870M tatmin eder.

Anladım, peki sizce 755m sli kullanan y510p almak mı mantıklı yoksa 860m kullanan bir laptop mu ?
Ac4 de kendim bizzat denedim, ultrada 45 fps alıyorum.
Teşekkürler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…