3000 TL ile uzun vadede ne alırsınız?

• Konuyu başlatan deGGa
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 10
  • Görüntüleme 716

deGGa

Kilopat
Sadece merakımdan soruyorum. Piyasaya hakim değilim. Söyledikleriniz yatırım tavsiyesi niteliği taşımayacak. Söylediklerinizi araştıracağım.

Ek bir sorum daha var. Kısa vadede al sat yapmak istiyorum ama araştırmaya nereden başlayacağımı ve kullanılan terimlerin ne olduğunu bilmiyorum. Öneriniz var ise ne yapmam konusunda çok memnun olurum. Teşekkür ederim.

Suç olduğunu biliyorum evet zaten onu belirttim ama bir sürü video var internette nereden başlayacağımı bilmiyorum.

Bu eğitim setiyle başlayabilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Aslında kripto para birimleri için yatırım tavsiyesi vermek suç değil. Yasada ne olduğu tanımlanmamış. Yatırım aracı mı? Ya da ticaret birimi mi? Veyahut Para birimi mi?
Tanımı yok.
Yatırım tavsiyesi vermek suçtur. Ücretsiz eğitim videoları var izleyebilir ve bilgi sahibi olabilirsin.

Selam benim tavsiyem önce bu 2 videoyu kesinlikle izle yatırım yapmadan önce
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

10 gün önce Eth almış olsaydın 13.000 TL iken bugün 18.000 TL'ye yaklaştı.
3.000 TL 10 günde 4.000 TL olurdu. Ama bu işler biraz bilgi ve tecrübe ister ayrıca büyük risk barındırır. O yüzden kendi kararını araştırıp kendin vermelisin. Başkalarının fikirleri ile hareket etme.

Geri
Yukarı