100 bin TL ile Mining'e girmek ne kadar sürede amorti sağlar?

Gelir gider hesaplayamıyor musunuz?

Kurulum maliyetin belli, işletme maliyetin de belli. Bakım ücretleri belki de yazılım ücretleri.

Bunun sadece matematiği kaldı. O da 4 işlem.

Hangi konuda yardım istiyorsun?

Gelir gider hesaplayamıyor musunuz?

Kurulum maliyetin belli, işletme maliyetin de belli. Bakım ücretleri belki de yazılım ücretleri.

Bunun sadece matematiği kaldı. O da 4 işlem.

Hangi konuda yardım istiyorsun?
Bazı konularda insanların saçmaladığını görmüştüm ancak bu kadarı gerçekten az görülür seviyede. Sorular arasında sadece ne zaman amorti ederim yok. Sadece o var diyelim istediğim konuda konu ile alakalı olduğu sürece konu açarım size eleştirme hakkı düşmüyor. Nasıl bir sistem toplamalıyım riskleri ne onları öğrenmeye çalışıyorum. Tek soru kazanç değil. (Ben farklı bir başlık koymuştum değiştirilmiş.)

Bazı konularda insanların saçmaladığını görmüştüm ancak bu kadarı gerçekten az görülür seviyede. Sorular arasında sadece ne zaman amorti ederim yok. Sadece o var diyelim istediğim konuda konu ile alakalı olduğu sürece konu açarım size eleştirme hakkı düşmüyor. Nasıl bir sistem toplamalıyım riskleri ne onları öğrenmeye çalışıyorum. Tek soru kazanç değil. (Ben farklı bir başlık koymuştum değiştirilmiş.)
Değiştirildiğini bilemem.

Kripto para bile kendi içinde çok değişkenleri olan bir şey. Bir gün bir bakmışsınız dip olmuş. Herkes panik satışı yapıyor. Sizde panik satış yaparsanız yandı gülüm keten helva.

Bunu bilgisayar sistemi olarak değil, finansal olarak yatırım olarak düşünmeniz, uzmanlardan yardım almanız gerekli. Piyasa çok değişiyor, donanımlar bile değişiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı