3000 TL IPS monitör önerisi

394919

Hectopat
Makaleler
1
Arkadaşlar benim çıkabileceğim Max fiyat 3000 TL civarı. Zaten GTX970 ekran kartım var 4K ya falan ihtiyacım yok ama. IPS 144 Hz civarı olması yeterli. Var mı bildiğiniz bir monitör? Gigabyte'ın çok güzel bir modelini buldum fakat 3600 civarı o kadar çıkamam.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kullanmadım fakat mağaza deneyimim oldu, ayrıca arkadaşıma aldırdım son derece memnun.

Kesinlikle tavsiye ederim. Uygun fiyata bu siteden bulduğum için atıyorum satıcı güvenilirliği-tercihi size kalmış.

Kullanmadım fakat mağaza deneyimim oldu, ayrıca arkadaşıma aldırdım son derece memnun.

Kesinlikle tavsiye ederim. Uygun fiyata bu siteden bulduğum için atıyorum satıcı güvenilirliği-tercihi size kalmış.

Kanka bu siteye ulaşılamıyor diyor.

Bende açılıyor. İki arkadaşta aynı monitörü atmış sadece farklı sitelerden. Arkadaşın attığı N11 linkindeki fiyatı 3.037, 02 TL.

Gigabyte G24F 165 Hz biliyor musunuz bilmiyorum ama onun fiyatı 3600 TL sizce vermeye değer mi yoksa bunlarla pek farkı yok bunu mu al diyorsunuz. Fikriniz nedir? Film izliyorum oyun oynuyorum zaten fazla bir beklentim yok. 19 inç ViewSonic'ten iyidir hepsi zaten.

Gigabyte G24F 165 Hz biliyor musunuz bilmiyorum ama onun fiyatı 3600 TL sizce vermeye değer mi yoksa bunlarla pek farkı yok bunu mu al diyorsunuz. Fikriniz nedir? Film izliyorum oyun oynuyorum zaten fazla bir beklentim yok. 19 inç ViewSonic'ten iyidir hepsi zaten.
Değmez. Onun yerine şu çok daha iyi olur;

Geleceğin IPS teknolojisi olan IGZO IPS panel var.

Pahalı geldiyse şunu öneririm:

Bahsettiğin model hakkında bir bilgim yok. Ama tavsiye ettiğim modelin beklentilerini sonuna kadar karşılayacağına eminim. Eğer imkanın varsa MediaMarkt veya Vatan mağazalarına gidip onlarca seçenek arasından daha emin olabilirsin. Gerçekten canlı deneyimlemiş biri olarak o kadar model arasından bu kadar net ve parlak görüntü vereni yoktu.(Benzer fiyat aralıklarında).

Geri
Yukarı