3000 TL IPS ve Pivot Monitör Önerisi

Bütçe
3000

Lian_Li

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, IPS ve pivot özellikli bir monitör bakıyorum 2.ekran olarak kullanacağım aklımda bu monitör var ama size de danismak istedim. Yenileme hızı ve gecikme süresi çok önemli değil açıkçası. Bütçem maksimum 3000TL. Bu bütçede önerebileceğiniz monitör var mı?

Son düzenleme:
Üstteki Odyssey G3'ten uzak dur aşırı ghosting sorunu ve smearing sorunu var ve kronik sorunlu. O fiyata düzgün IPS monitör bulunmuyor maalesef. Bütçe artarsa bunları öneriyorum.

Üstteki Odyssey G3'ten uzak dur aşırı ghosting sorunu ve smearing sorunu var ve kronik sorunlu. O fiyata düzgün IPS monitör bulunmuyor maalesef. Bütçe artarsa bunları öneriyorum.

Hocam butcemi arttiram; benim attığım Samsung monitör nasıl, kronik bir sorunu var mıdır?

Kullandınız mı? Şuanda elimde revize edilmiş sürümü var herhangi bir sorun yok.

Kullandınız mı? Şuanda elimde revize edilmiş sürümü var herhangi bir sorun yok.
Hâlâ sorunları devam ediyor maalesef. Reddit'te olsun başka yerde olsun aşırı şikayet var forumda bile birkaç kişi ghostingten şikayetçiler hocam. Revize edilmiş modeli mi çıkmış onun? Ben kullanmadım ama çok fazla şikayet var ve testler yaptırdığımızda aşırı derecede ghosting olduğunu görüyoruz. Bir de @Saint Lucia hocam yorum yapsın.

Senin attığın Samsung monitörün linkini göremiyorum ama CRG5 modeli olduğunu düşünüyorum ve asla alınmaz. Odyssey G3'ten daha kötü bir monitör.

Kusura bakmayın hocam eklemeyi unutmuşum, ekledim şimdi

Bu olabilir.

Bende bu modeli düşünüyorum ama çok şüpheli bir ürün gibi geliyor. Kullandınız mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı