4500 TL IPS Pivot monitör önerisi

Bütçe
2500 ila 4500 arası

AllyFeedon

Kilopat
Süper Moderatör
Makaleler
4
Yer
Türkiye
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 3 3100
GIGABYTE A320M S2H
XPG Gammix D30 (2x8 16GB)
Sapphire Rx 470 Nitro O.C
Zalman ZM500-LXII
Monitör
24 ya da 27 inç
Arkadaşlar merhaba.
Arkadaşım yan ekran için IPS, pivot bir monitör arıyor.
Monitörü dikey olarak konumlandıracak genellikle. IPS olması ise ana monitörü ile renk uyumu olması. VESA + monitör önerisi de yapabilirsiniz.
Bütçe 4500'ü aşmasın yeter. Olursa daha aşağısı. Üç haftalık araştırmamızda hiçbir şey bulamadık. Son olarak buraya yazmak istedim.

Yenilene hızının yüksek olması gerekiyor mu? Ona göre LG modellerini önerebilirim. Renk doğruluğu tatmin edici.

Samsung Odyssey G3 LS27AG320NUXUF 27" indirimli fiyatla satışa koymuşlar. Üstelik satıcı amazon.com.tr

Kötü bir model, bu arada bu bütçede IPS pivot olmadığını fark ettim LG tarafında.

Hocam bir de VESA + 100x100 mü oluyor 75x75 mi?

75x75 ise
100x100 ise
Biraz bütçe üstünde kalıyor :/

Son düzenleme:
Kötü bir model, bu arada bu bütçede IPS pivot olmadığını fark ettim LG tarafında.

Hocam bir de VESA + 100x100 mü oluyor 75x75 mi?

75x75 ise
100x100 ise
Biraz bütçe üstünde kalıyor :/
Hocam attığınız monitörler güzel.
Bu nasıl peki? En son bunu atmış bana.

Kusura bakmayın bu 100x100 muhabbetini anlayamadım.
Arkadaşımın ana monitörü ise:

Yenilene hızının yüksek olması gerekiyor mu? Ona göre LG modellerini önerebilirim. Renk doğruluğu tatmin edici.
Pek önemli değil. Uygun ve renkleri güzel olsun yeter.

Hocam attığınız monitörler güzel.
Bu nasıl peki? En son bunu atmış bana.

Kusura bakmayın bu 100x100 muhabbetini anlayamadım.
Arkadaşımın ana monitörü ise:

Pek önemli değil. Uygun ve renkleri güzel olsun yeter.

Hocam aslında attığınız monitör fiyatına göre en iyisi fakat arkadaşınız ( sabahtan beri renk doğruluğu iyi olan monitörlere bakıyorum :D arkadaşınızın monitörü ile benzer renkeler veren monitör istemişsiniz. Kendim de LG kullanıyorum, Dell monitörler LG'ye yakın diye biliyorum. Attıpınız monitör veya birazdan atacağımı alabilirsiniz.

Bu monitörün VESA desteği var fakat pivot değil. VESA desteği sorduysa arkadaşınız muhtemelen farklı bir ayak kullanacaktır, bunu alırsa kullanacağı ayakta pivot özelliği olması lazım.

Geri
Yukarı