3000 TL kasa toplama tavsiyesi

Dediğin gibi dikkatlice okudum şimdi yapılı kasa varken senin dediğini yapmak biraz gözümü korkuttu hocam APU Pro sistemi içinde sonradan istediğim yükseltmeleri yapabiileceğim söylenmişti.

Bu sistemi alacak olursan SSD değiştir. Kronik sorunlu bu SSD.

Dediğin gibi dikkatlice okudum şimdi yapılı kasa varken senin dediğini yapmak biraz gözümü korkuttu hocam APU Pro sistemi içinde sonradan istediğim yükseltmeleri yapabiileceğim söylenmişti.

APU'lar yükseltmeye daha açıktır.

Bu arada hesapladım 800TL'ye RX550 alırsan 3255 TL ediyor ve bu sistem cidden ileriye yönelik olduğundan alman da çok büyük bir sakınca yok...

APU sistemler ileri yönelik değil ve tatmin edici performans sunmazlar hazır kasa almak her zaman zarardır bunu hep söylerim ve PC toplamakta zor bir şey yok ki video izleyerek toplama en fazla 1 saatini alır lütfen dediğimi yap pişman olmayacaksın.

Bu sistemi alacak olursan SSD değiştir. Kronik sorunlu bu SSD.

Neredeyse bütün SSD'lerde kronik yazma okuma hızı sorunu bulunuyor ki ben araştırıp aralarından en az şikayet alınanlardan seçtim gidip SanDisk önereceksen hiç muhatap olmayalım

SU630 en az sorunlu SSD mi? Güleceğim yoktu. Patriot gayet güzel bir seçenek.

Bilmiyorum yani çoğunluk APU öneriyor sizde ısrarla böyle diyince arada kalınıyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…