3000 TL kasa toplama tavsiyesi

İleriye yönelik bir şey almak istiyor musun? Lütfen tane tane tamamını dikkatle oku.
i3 10100F 704TL İtopya.
-
H410 anakart 580TL bizdehesapli.
-
8 GB 3000MHz CL16 RAM 286TL.
-
240GB SSD (adata SU630) 234TL N11.
-
Zalman S2 (piyasadaki fiyatına göre en iddalı kasa şahsımca bu) 327TL İncehesap.
-
500W PSU FSP (sertifikaları olan kaliteli bir PSU markası) 326TL İncehesap.
-
Ekran kartı opsiyonel ve ekran kartı hariç fiyat 2455TL.

Ekran kartları stokları bitti denecek kadar az sana tavsiyem eline para geçene kadar 2. el bir ekran kartı kullanman sonrasında ise istediğin ekran kartını takabilirsin; bunu söylememdeki en temel sebep stokların azalması fiyatların gereksiz artması anlamına geliyor ve olması gereken fiyat 500 600 TL RX560 benim RX570'i aldığım fiyata çok yakın oluyor; biraz sabrın kimseye zararı dokunmaz (ama eğer illa ki alacağım diyorsan sana tavsiyem GTX1050 Ti veya RX550 4gb)

Hepsini forumlardan edinmiş olduğum bilgileri harmanlayarak sana getirdim hiçbiri hakkında şüphen olmasın.
Şimdi bu sistemi alırsan sana katacakları:
1. ileride fan takviyesi yaparak soğutmayı üst düzeye çıkartabilirsin ki kasa gayet iyi hava alıyor.
2. ileride RAM ve ekran kartı takabilirsin ve işlemci veya güç kaynağını değiştirmene gerek kalmayacak.

Umarım yazdıklarımı kâle alırsın...

Dediğin gibi dikkatlice okudum şimdi yapılı kasa varken senin dediğini yapmak biraz gözümü korkuttu hocam APU Pro sistemi içinde sonradan istediğim yükseltmeleri yapabiileceğim söylenmişti.

İleriye yönelik bir şey almak istiyor musun? Lütfen tane tane tamamını dikkatle oku.
i3 10100F 704TL İtopya.
-
H410 anakart 580TL bizdehesapli.
-
8 GB 3000MHz CL16 RAM 286TL.
-
240GB SSD (adata SU630) 234TL N11.
-
Zalman S2 (piyasadaki fiyatına göre en iddalı kasa şahsımca bu) 327TL İncehesap.
-
500W PSU FSP (sertifikaları olan kaliteli bir PSU markası) 326TL İncehesap.
-
Ekran kartı opsiyonel ve ekran kartı hariç fiyat 2455TL.

Ekran kartları stokları bitti denecek kadar az sana tavsiyem eline para geçene kadar 2. el bir ekran kartı kullanman sonrasında ise istediğin ekran kartını takabilirsin; bunu söylememdeki en temel sebep stokların azalması fiyatların gereksiz artması anlamına geliyor ve olması gereken fiyat 500 600 TL RX560 benim RX570'i aldığım fiyata çok yakın oluyor; biraz sabrın kimseye zararı dokunmaz (ama eğer illa ki alacağım diyorsan sana tavsiyem GTX1050 Ti veya RX550 4gb)

Hepsini forumlardan edinmiş olduğum bilgileri harmanlayarak sana getirdim hiçbiri hakkında şüphen olmasın.
1. ileride fan takviyesi yaparak soğutmayı üst düzeye çıkartabilirsin ki kasa gayet iyi hava alıyor.
2. ileride RAM ve ekran kartı takabilirsin ve işlemci veya güç kaynağını değiştirmene gerek kalmayacak.

Bu arada hesapladım 800TL'ye RX550 alırsan 3255 TL ediyor ve bu sistem cidden ileriye yönelik olduğundan alman da çok büyük bir sakınca yok...

Bu sistemi alacak olursan SSD değiştir. Kronik sorunlu bu SSD.

i3 10100F 704TL İtopya
-
H410 anakart 580TL bizdehesapli
-
8 GB 3000MHz CL16 RAM 286TL
-
240GB SSD (adata SU630) 234TL N11
-
Zalman S2 (piyasadaki fiyatına göre en iddalı kasa şahsımca bu) 327TL İncehesap
-
500W PSU FSP (sertifikaları olan kaliteli bir PSU markası) 326TL İncehesap
-
Ekran kartı opsiyonel ve ekran kartı hariç fiyat 2455TL

Ekran kartları stokları bitti denecek kadar az sana tavsiyem eline para geçene kadar 2. el bir ekran kartı kullanman sonrasında ise istediğin ekran kartını takabilirsin; bunu söylememdeki en temel sebep stokların azalması fiyatların gereksiz artması anlamına geliyor ve olması gereken fiyat 500 600 TL RX560 benim RX570'i aldığım fiyata çok yakın oluyor; biraz sabrın kimseye zararı dokunmaz (Ama eğer illa ki alacağım diyorsan sana tavsiyem GTX1050 Ti veya RX550 4gb)

1. İleride fan takviyesi yaparak soğutmayı üst düzeye çıkartabilirsin ki kasa gayet iyi hava alıyor.
2. İleride RAM ve Ekran kartı takabilirsin ve işlemci veya güç kaynağını değiştirmene gerek kalmayacak.

Bu arada hesapladım 800TL'ye RX550 alırsan 3255 TL ediyor ve bu sistem cidden ileriye yönelik olduğundan alman da çok büyük bir sakınca yok...

Dediğin gibi dikkatlice okudum şimdi yapılı kasa varken senin dediğini yapmak biraz gözümü korkuttu hocam APU Pro sistemi içinde sonradan istediğim yükseltmeleri yapabiileceğim söylenmişti.

APU sistemler ileri yönelik değil ve tatmin edici performans sunmazlar hazır kasa almak her zaman zarardır bunu hep söylerim ve PC toplamakta zor bir şey yok ki video izleyerek toplama en fazla 1 saatini alır lütfen dediğimi yap pişman olmayacaksın.

APU sistemler ileri yönelik değil ve tatmin edici performans sunmazlar hazır kasa almak her zaman zarardır bunu hep söylerim ve PC toplamakta zor bir şey yok ki video izleyerek toplama en fazla 1 saatini alır lütfen dediğimi yap pişman olmayacaksın.
Bilmiyorum yani çoğunluk APU öneriyor sizde ısrarla böyle diyince arada kalınıyor.

Geri
Yukarı