3000 TL kasa toplama

MSİ bazooka 150m anakart
İ5 6500 işlemci alırsanız ileride yapacağınız upgradelerde sıkıntı yaşamazsınız. Opsiyonel bir sistem toplamış olursunuz. Hyperx fruy 2133MHZ 1x8GB veya 2x8GB ram yeterli olacaktır

Pahalı derken ? Senin topladığın sistemle aynı fiyatta ve daha da performanslı. :)
Bilmem kasa ile guc kaynagi toplam 500 tuttuda butce en fazla 2500 simdi :)

MSİ bazooka 150m anakart
İ5 6500 işlemci alırsanız ileride yapacağınız upgradelerde sıkıntı yaşamazsınız. Opsiyonel bir sistem toplamış olursunuz. Hyperx fruy 2133MHZ 1x8GB veya 2x8GB ram yeterli olacaktır
Bende aynısını düşünüyorum sanırım baya bir götürür beni en ucuz nerden alabilirim ve dediginiz anakart işlemci ram ne kadar tutar dostum ram 2x8 lazım

Bilmem kasa ile guc kaynagi toplam 500 tuttuda butce en fazla 2500 simdi :)

Bende aynısını düşünüyorum sanırım baya bir götürür beni en ucuz nerden alabilirim ve dediginiz anakart işlemci ram ne kadar tutar dostum ram 2x8 lazım

Mediamarkt almıştım 2x8 2133 MHZ 300 tl ye mal olmuştu 1 ay öncesinde işlemci ve anakarta sinerji den bakabilirsiniz en uygun fiyatlar orda tabi vatan ile karşılaştırın aynı fiyatlara yakınsa vatan tercih edilebilir.

Mediamarkt almıştım 2x8 2133 MHZ 300 tl ye mal olmuştu 1 ay öncesinde işlemci ve anakarta sinerji den bakabilirsiniz en uygun fiyatlar orda tabi vatan ile karşılaştırın aynı fiyatlara yakınsa vatan tercih edilebilir.
Birde o konuya değinmek isterim , herkes bu aralar sinerjide topluyor güvenilir bir sitemi burası herşey baya bir indirimli fiyata 1-2 gündür duyuyorum bu siteyi

Sinerjiden topladım kargo ile geldi ürünler herhangi bir sorunla karşılaşmadım. Yinede en iyisi alacağınız ürünü imkanınız varsa görüp almaktır. İşlemci içerisindeki HD530 ekrankartı oldukça başarılı aceleniz yok ise daha iyi bir ekran kartı alıncaya kadar idare edebilir. İlk etapda ssd ve ekran kartı almayıp daha sonra bütçe arttırabilirsiniz. İlk toplamaya başladığımda hedefim MSİ GTX 960'dı ama bir anda kendimi yıpratmadan topladığım için GTX 1060 almayı düşünüyorum. Sistem toplarken en iyisi aceleci olmamaktır.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20160906-004048.png
    Screenshot_20160906-004048.png
    134,7 KB · Görüntüleme: 83
Sinerjiden topladım kargo ile geldi ürünler herhangi bir sorunla karşılaşmadım. Yinede en iyisi alacağınız ürünü imkanınız varsa görüp almaktır. İşlemci içerisindeki HD530 ekrankartı oldukça başarılı aceleniz yok ise daha iyi bir ekran kartı alıncaya kadar idare edebilir. İlk etapda ssd ve ekran kartı almayıp daha sonra bütçe arttırabilirsiniz. İlk toplamaya başladığımda hedefim MSİ GTX 960'dı ama bir anda kendimi yıpratmadan topladığım için GTX 1060 almayı düşünüyorum. Sistem toplarken en iyisi aceleci olmamaktır.
sana zahmet o 3 ürünün linkini alabilirmiyim onları alacağım hepsiburadadan vazgeçtim çok pahalı 200-300 tl fark var arada birde ekran kartı olarak şunu düşünüyordum ama vaz mı geçeyim : MSI Nvidia GeForce GTX 970 4GB 256Bit GDDR5 (DX12) PCI-E 3.0 Fiyatı

İşlemciyi bulamadım 602tl ye

Bende sinerjiden parça toplayıp onlara montajlamayı düşünüyorumda sizce montaj ve testleri iyimi

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı