3000 TL kasa toplama

Bütçe
3000

Ve de son olarak Psu hariç alacağım sistem budur.
Anakarta uyumsuzluk gibi bir olay varmış ne olduğunu tam anlamadım bu sistemde uyumsuzluk var mı bakarsanız çok mutlu olurum.
Tüm yardımınız için çok teşekkürler.

Hayır, uyumlu. Güle güle kullanın. Yalnız o ekran kartı teşhir ürünü, bence sıfır kutusu açılmamış ürün alın.

Onun farkına varmamıştım ve onu değiştirip yeni bir ekran kartı aldiğimda da sistem 3600lere dayanıyor.
Onun yerine bu sistemi direk alıp veya işlemciyi 1600 yapıp almamı önerir misiniz?

Sizce hangisini yapmalıyım ? Bunu mu alayım yoksa toplanmis 3500luk sistemi mı alayım ?

AMD Ryzen 5 1600 3.2GHz, RX580 8GB, 8GB Ram, 240GB SSD Oyuncu Bilgisayarı | Teknobiyotik Bunu tavsiye ederim yakın zamanda bende almayı düşünüyorum.

Hocam sizi çok yordum hakkınızı helal edin.
Burda buldum rx570 i alacağım heralde.

Akşam 20:00da incehesapta gaming gecesi diye bir olay var bilirsiniz. Sizce bekleyeyim mı onu?
Son olarak da bir psu öneriniz var mıdır ?

Gaming gecesinde RX570'in indirime gireceğini düşünmüyorum.
PSU olarak bütçe yeterse 380 liraya Gigabyte P650B öneririm İtopya'dan fakat büyük ihtimal bütçeniz yetersiz. FSP Hyper K 500W 80+ alınabilir.

Bu da indirime girecekmiş 500e falan düşerse gayet f/p olacağını düşünüyorum.

bu sistem gayet iyi ancak bence öncelikle HDD alınmalı daha sonra SSD alınmalı ayrıca RGB aşkın varsa benim gibi sana kendi kasamı tavsiye ederim:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…