3000 TL kulak içi kablosuz kulaklık önerisi

ashinaxv

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, bütçem 3000 TL civarı maksimum 200-300 TL daha verebilirim. Silikonlu olacak, şimdiden teşekkürler.

Sennheiserin bu modeline bakabilirsin. Bizzat kullanmadım ama kaliteli markadır, 4 yıldır HD450BT kullanıyorum hâla taş gibi.

Hocam Sennheiser'in 350BT modelini düşünüyordum, daha önce hiç kulak üstü kullanmadığım için emin olamadım o yüzden konuyu kulak içi olarak açtım. Kulak üstü kulaklıklar rahat mı memnun musunuz?

Sennheiser'in kulakiçleri çok kaba geliyor hocam bir de biraz daha hafif bir şey bakıyorum.

Hocam Sennheiser'in 350BT modelini düşünüyordum, daha önce hiç kulak üstü kullanmadığım için emin olamadım o yüzden konuyu kulak içi olarak açtım. Kulak üstü kulaklıklar rahat mı memnun musunuz?

Hem 450BT modeline hem de airpods 3. nesile sahibim. Airpodsu dışarıda kullanıma, kafa bantlıyı da ev kullanımına uygun buluyorum. Kafa bantlılar takoz gibi oluyor, cebine atsan atamıyorsun ancak çanta falan olması gerekiyor. Bir de toplu taşımalarda falan sıkıntı çıkartıyor yine takoz gibi olmasından mütevellit.

Sennheiser'in kulakiçleri çok kaba geliyor hocam bir de biraz daha hafif bir şey bakıyorum.
Anladım, o zaman konuya gelen farklı önerileri değerlendirmek lazım. Şimdiden hayırlı olsun, kablosuz kulaklık candır.

Benzer fiyatlara ben de bakıyorum. Jabra Elite 5, Liberty 4 NC gibi modeller de var benzer fiyatlarda. Yukarıdaki arkadaşın bahsettiği modellerin mikrofonları kötü diye biliyorum

Mikrofonu pek kullanmayacağım için o yönden sıkıntı yok. Bu ürüne denk geldim önerir misiniz?
Hocam bu ürünlerin hiçbirini kullanmadım. Her videoda farklı modele iyi/kötü deniliyor. Özellikle ses kalitesi biraz göreceli, kimisi bas seviyor kimisi tiz seviyor vs. Bu bahsettiğim ürünler ve sizin attığınız ürün genelde olumlu yorumlar almış. Saf müzik kalitesinde Sennheiser tavsiye ediliyor ama ben mikrofonu da kullanıyorum, ANC de olsun diyorum onun için biraz uzağım o modele. Bu kadar para vermişken Airpods veya Beats mi alsam diye düşünmüyor da değilim

Yeni konular

Geri
Yukarı