3000 TL Kulaklık önerisi

Bütçe
3000 TL - 100 Euro

QuantØ

Hectopat
Selam, biliyorum çok fazla böyle konu var ama durum biraz daha farklı.
Yurt dışında okuyorum ve hem mikrofonu güzel, hem de müzik dinleyebileceğim bir kulaklık istiyorum. 100-110 Euro fiyata çıkabilirim ancak. Logitech G PRO X buldum 85 Euroya ama karar veremedim. Sony, Philips ve Logitech arasında gidip geliyorum. Kulak üstü olursa süper olur.
Yardımcı olursanız sevinirim.

Oyuncu kulakligi mi ariyorsun yoksa Bluetooth kulaklik mi? Oyuncu kulakligi ariyorsan G PRO X guzel bir secim gerek mikrofon gerek ses kalitesi bakimindan. Ancak ekolayzer ile bu guzel ses kalitesini elde edebiliyorsun, stok haldeki ses kalitesi o kadar da iyi degil.

Oyuncu kulakligi mi ariyorsun yoksa Bluetooth kulaklik mi? Oyuncu kulakligi ariyorsan G PRO X guzel bir secim gerek mikrofon gerek ses kalitesi bakimindan. Ancak ekolayzer ile bu guzel ses kalitesini elde edebiliyorsun, stok haldeki ses kalitesi o kadar da iyi degil.
Aslında ikisi için de arıyorum. Hem oyun, hem müzik. Yok mu ara sıcak bir şey? 😅

Aslında ikisi için de arıyorum. Hem oyun, hem müzik. Yok mu ara sıcak bir şey? 😅
Hocam Bluetooth kulakliklarda gecikme yuksek oldugu icin oyun kullaniminda mutlu etmez. Istersen butceni ikiye bol, yarisiyla Bluetooth yarisiyla oyuncu kulakligi al.

Anker Q30'u Bluetooth olarak, HyperX Cloud II'yi ise oyuncu kulakligi olarak onerebilirim.

Veya Bluetooth onemsiz dersen direkt Cloud II Wireless alinabilir, 3000 TL su an.

Hocam Bluetooth kulakliklarda gecikme yuksek oldugu icin oyun kullaniminda mutlu etmez. Istersen butceni ikiye bol, yarisiyla Bluetooth yarisiyla oyuncu kulakligi al.

Anker Q30'u Bluetooth olarak, HyperX Cloud II'yi ise oyuncu kulakligi olarak onerebilirim.
Yok hayır, kablosuz istemiyorum zaten. Odamda otururken muzik dinliyorum ben 😅

Yok hayır, kablosuz istemiyorum zaten. Odamda otururken muzik dinliyorum ben 😅
Kablosuz istemiyorsan Logitech G PRO X oneririm.

Kablosuz istemiyorsan Logitech G PRO X oneririm.
Bu kulaklığın kablosuz olan versiyonu nasıldır? Fiyatını hak ediyor mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı