3000 TL kulaklık önerisi

Bütçe
2000-3000 TL

Marshal12

Hectopat
Daha fazla  
En fazla 3000 TL'ye çıkabilirim ama 3000 TL'nin altında olursa daha iyi olur 3 yıl götürecek bir şey lazım.

Daha çok hikayeli oyunlar için kullanacağım bu iyi olur mu hikayeli oyunlar için?

Daha çok hikayeli oyunlar için kullanacağım bu iyi olur mu hikayeli oyunlar için?
Ekolayzer sonrasi ses kalitesi gayet guzel oluyor ama ses sahnesi gerektiren oyunlar oynarsan daha iyi secenekler mevcut, tabii onlar icin butce arttirman gerekebilir.

Ornegin Logitech G635'in ses sahnesi G PRO X'ten daha iyi. Cooler Master MH752'nin de ses sahnesi G PRO X'ten daha iyi. Atmosfer isteyen oyunlarda bu kulakliklarin cevresel performansi daha iyi ancak 700 TL vermeni gerektirecek bir durum yok bana kalirsa. O yuzden G PRO X alir gecerdim.

Ekolayzer sonrasi ses kalitesi gayet guzel oluyor ama ses sahnesi gerektiren oyunlar oynarsan daha iyi secenekler mevcut, tabii onlar icin bütçe arttirman gerekebilir.

Ornegin Logitech G635'in ses sahnesi G PRO X'ten daha iyi. Cooler Master MH752'nin de ses sahnesi G PRO X'ten daha iyi. Atmosfer isteyen oyunlarda bu kulakliklarin cevresel performansi daha iyi ancak 700 TL vermeni gerektirecek bir durum yok bana kalirsa. O yuzden G PRO X alir gecerdim.

Peki kablosuz önerebileceğiniz var mı?

Peki kablosuz önerebileceğiniz var mı?
Cloud II Wireless onerebilirim, su an indirimde.

Cloud II Wireless onerebilirim, su an indirimde.

Ben en iyisi G PRO X alayım, teşekkürler.

Ben en iyisi G PRO X alayım, teşekkürler.

Cloud II gerçekten çok güzel bir kulaklık 3 yıl götürmesini istemişsin kesinlikle o süreyi Cloud II'yle bulabilirsin ben ilk Cloud II'mi 2017'de falan almıştım 2 defa bozuldu şu an 3. kez aldım ve kullanıyorum yani ortalama ömrü 3 yıl denilebilir tabii tamir ettirirsen bu süre daha da uzayabilir.

Cloud II gerçekten çok güzel bir kulaklık 3 yıl götürmesini istemişsin kesinlikle o süreyi Cloud II'yle bulabilirsin ben ilk Cloud II'mi 2017'de falan almıştım 2 defa bozuldu şu an 3. kez aldım ve kullanıyorum yani ortalama ömrü 3 yıl denilebilir tabii tamir ettirirsen bu süre daha da uzayabilir.

Peki mikrofon kalitesi nasıl?

Yeni konular

Geri
Yukarı