3000 TL mekanik klavye önerisi

Max 3000 TL mekanik klavye arıyorum. Ne önerirsiniz?

Ben bunu kullanıyorum çok iyi F/P klavye en sevdiğim olaylarından biri su geçirmez olması su dökmüştüm bir kere suyun çıkması için bir yol yapmışlar su oradan çıkıyor diğer sevdiklerimden biri ise klavyenin padinin mıknatıslı olması çıkarıp takabilirsiniz tonla farklı olayı var.

Ben bunu kullanıyorum çok iyi F/P klavye en sevdiğim olaylarından biri su geçirmez olması su dökmüştüm bir kere suyun çıkması için bir yol yapmışlar su oradan çıkıyor diğer sevdiklerimden biri ise klavyenin padinin mıknatıslı olması çıkarıp takabilirsiniz tonla farklı olayı var.
Gerçekten süper bir klavye bu oldukça f/p

YouTube'da incelemesine baktım fakat yay sesinin fazla olduğunu söylemiş. Yorumda da gece çok rahatsız edici olduğundan bahsediyor biri.

Rampage KB-R96 ULTIMATE USB Full RGB Optical Switch Q Gaming Mechanical Keyboard fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da
Bunu bende kullanıyorum ve bence müthiş bir klavye. Elini yormuyor, sesi harika, su geçirmiyor, elin terlediğinde ön kısmına sürterek geçirtebiliyorsun. Rampage'nin en iyi klavyesi.
Bunu alacağım büyük ihtimalle.

YouTube'da incelemesine baktım fakat yay sesinin fazla olduğunu söylemiş. Yorumda da gece çok rahatsız edici olduğundan bahsediyor biri.

Bunu alacağım büyük ihtimalle.

Önerilmeyen ve forumdada tavsiye edilmeyen bir klavye fakat alabilirsiniz size kalmış (bana göre asla alınmaz) umarım insanlar Rampage'in kalitesiz bir marka olduğunu anlar. Bir de zaten çoğu Blue swtich klavyeler öyle ses çıkarır gayet normal ve yay sesi tamamen kullanımla alakalı ben neredeyse hiç yay sesi duymadım.

Son düzenleme:
Önerilmeyen ve forumdada tavsiye edilmeyen bir klavye fakat alabilirsiniz size kalmış (bana göre asla alınmaz) umarım insanlar Rampage'in kalitesiz bir marka olduğunu anlar. Bir de zaten çoğu Blue swtich klavyeler öyle ses çıkarır gayet normal ve yay sesi tamamen kullanımla alakalı ben neredeyse hiç yay sesi duymadım.
Rampage en iyisi ya, en kaliteli ürünlere marka bas pardon üretiyorlar.(!) Akko modellerine bakabilirsin. Rampage klavyelerden her halükarda daha iyi.

Son düzenleme:
Konuyu hortlatıyorum kusuruma bakmayın Öncelikle akko 3000 serisi alınmaz 5000 serisine bakılabilir çünkü 3000 serisinin bağlantı sorunları mecvut. Darmoshark top 75 alınabilir ya da indirim beklenip akko 5075b plus ya da epomaker th 80 alınabilir. Ama darmoshark top 75 benim önerim. Eğer ki bütçe 300 TL aşılabilir düzeyde ise Royal kludge'ın m75 modeli de mevcut darmoshark top 75 alternatifi olarak.

Yeni konular

Geri
Yukarı