3000 TL monitör önerisi

Bütçe
2000-2900

BirkanC16

Kilopat
Daha fazla  
Selamlar bütçe 2-3 bin arası. Çıkabileceğim maximum 3 bin o da en zorladığımız fiyat onun altında olursa güzel olur.
Arkadaş için bakıyorum. Ben 2 yıl önce aldığımda sürekli aynı modeller önerilirdi o zamana göre şu çok iyi tam F/P diyebilecek garanti 2-3 model olurdu. Şimdi biraz araştırdım gerçekten kafam çok karıştı. AOC'un benzer isimle o kadar çok farklı monitörü var ki kafam basmadı artık. Baktıklarım hep 144 Hz ortalama 2600-3000 tlydi, Amazon'da gördüm bir tane AOC 165 Hz 2400 TL. Bana çok ucuz geldi sebebini anlamadım bu yüzden kafam çok karışık sizden yardım istiyorum.
Marka önerilmeyen kötü markalar(James Donkey vb) olmasın ve 144 Hz 1 ms olursa iyi olur.

Son düzenleyen: Moderatör:

O fiyata TN panel alınmaz bence.

Attığınız HP'nin özellikleri iyi duruyor ama forumda ve yotuubeda nasıl diye arattığım bir şey göremedim fikriniz var mı sorunu var mıdır? Bu fiyata IPS de iyi gibi.

Attığınız HP'nin özellikleri iyi duruyor ama forumda ve yotuubeda nasıl diye arattığım bir şey göremedim fikriniz var mı sorunu var mıdır? Bu fiyata IPS de iyi gibi.

BenQ 24.5" EX2510S 165Hz 1ms HDMI DP FreeSync Premium TreVolo HDR10 FHD Gaming Monitör

İtopya'da 3311 TL. Bu monitörü araştırın isterseniz. Hoşunuza giderse iyi fiyat şu an. HDR10 desteği mevcut.
Bence de bunu önermelisin. Bir şekilde çıkmaya çalışsın ç.ünkü uzun zaman kullanacak, dandik markalar sorun çıkarabilir bu sefer masrafı artar vs vs. BenQ nun bu kasaları gerçekten kaliteli.

BenQ 24.5" EX2510s 165Hz 1ms HDMI DP FreeSync Premium trevolo HDR10 FHD Gaming monitör.

İtopya'da 3311 TL. Bu monitörü araştırın isterseniz. Hoşunuza giderse iyi fiyat şu an. HDR10 desteği mevcut.

Gerçekten iyiymiş diğer siteler göre fiyatı da iyi inmiş bu fiyata çıkar mı bilmiyorum ama kesinlikle önereceğim alınır.

Geri
Yukarı