3000 TL monitör önerisi

Bütçe
3000TL

Vanti

Femtopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Bilgisayar:
Ryzen 5 4500

GeForce RTX 2060

B450M-Dragon

DDR4 16GB

Windows 10 Home

Telefon:
Redmi Note 8 (2019)
Yakın zamanda monitörüm bozuldu ve yenisini alma zamanı da geldi. Biraz baktım aşağıda koyacağım linkteki monitör sizce alınır mı?

Yakın zamanda monitörüm bozuldu ve yenisini alma zamanı da geldi. Biraz baktım aşağıda koyacağım linkteki monitör sizce alınır mı?

Az daha çıkıp bu da alınabilir :

Samsung Odyssey G3 24” LS24AG300NUXUF 1 MS 144 HZ Freesync Gaming VA Curved FHD Fiyatı IPS modelide var diye biliyorum.

IPS modeli G4 olan.

Bu monitör kronik sorunlu diye biliyorum.

VA panellerin genel sorununu millete kronik diye yutturmuşlar çok iyi. Ghosting ve siyah bulaşma var takıntı haline getirince aşırı rahatsız eder ve dikkat dağıtır onun harici bir kronik sorunu yok. Ülkede ghostun ne olduğunu bilmeyen çok olduğu için genelde göremeyebiliyorlar. Bende 2. monitör olarak aldığımda bir süre fark edemedim burada öğrendim cahillik gerçekten mutluluk.

Ghosting istemiyorsan attığını al veya TN panel var daha ucuza:

Ghosting umrumda değil diyorsan en ideali G3 modelidir daha uygun fiyata pivot ve bu ergonomi yok çünkü.

Son düzenleme:
IPS modeli G4 olan.

VA panellerin genel sorununu millete kronik diye yutturmuşlar çok iyi. Ghosting ve siyah bulaşma var takıntı haline getirince aşırı rahatsız eder ve dikkat dağıtır onun harici bir kronik sorunu yok. Ülkede ghostun ne olduğunu bilmeyen çok olduğu için genelde göremeyebiliyorlar. Bende 2. monitör olarak aldığımda bir süre fark edemedim burada öğrendim cahillik gerçekten mutluluk.

Ghosting istemiyorsan attığını al veya TN panel var daha ucuza:

Ghosting umurumda değil diyorsan en ideali G3 modelidir daha uygun fiyata pivot ve bu ergonomi yok çünkü.

Başkan G5 ile ilgili bir fikrin var mı G3'u biliyorum bir tek tek farkı 2K mı G3 ile fiyat farkıda var sonuçta.

Yeni konular

Geri
Yukarı