3000 TL monitör önerisi

Bütçe
3000

Siteler ve markalar sıkıntı ama o ASUS varken bunlar alınmaz.

Hiçbiri alternatif olamaz.

Bu monitörün hala bu fiyata satılması mucize resmen zaten bu model olmasa 144 Hz IPS model bulamayacaksınız o ayrı. Alternatif ne atarsınız çok merak ediyorum?

Aynı bütçede alternatifi pek yok ama az artarsa bu var.

Monitör için aparat alacaktım o yüzden 3000 liraya bakıyordum fakat 3500 4000 TL'ye kadar bütçeyi arttırmak gerek.

Rekabetçi oyun için alacaksanız bu var.
Markayı bilmiyorum demeyin en elit markalardandır.

Aynı bütçede alternatifi pek yok ama az artarsa bu var.

Önceki sayfada önerdiğim monitörü yeni önerilmiş gibi önermeniz hoş değildi.

Rekabetçi oyun için alacaksanız bu var.
Markayı bilmiyorum demeyin en elit markalardandır.

Bu monitörde güzelmiş teşekkürler.

Monitör için aparat alacaktım o yüzden 3000 liraya bakıyordum fakat 3500 4000 TL'ye kadar bütçeyi arttırmak gerek.

Kasası çok çirkin o yüzden farklı bir monitör tercih etmiştim zamanında.

Eee ne kadar ekmek o kadar köfte hesabı. Muhtemelen bende görsem çirkin deyip kaçardım önünden ama forumda çok popüler bir model. Adamlar atıyor ama kasa umurunda mı? Kendi pivot kullanırken bunu sorgusuz sualsiz birinden görüp kullanmadan veya incelemeden önerebiliyor ancak şöyle bir gerçek var özellikleri açısından da çok tatmin edici ayrıca memnun olan sayısıda bu forumda çok olan bir monitör. Bu monitörler kasadan ödün verip performans odaklı oluyorlar bazı monitörlerde kasaya önem verip performanstan düşüyor. İşte bu yüzden bir monitörü değerlendirirken ikisinin ortalaması ve kullanıcıya göre panel tipi seçmek önemli.

Yeni konular

Geri
Yukarı