3000 TL Monitör Önerisi

masterhaşhaşi

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar G-Sync aktif edilebilen 144 Hz olan en az VA panelli güzel bir monitör arıyorum. Ben Samsung'un 2K 144 Hz FreeSync 2'li monitörünü almak istiyorum fakat onda G-Sync desteği yokmuş galiba. Önerilerinizi bekliyorum. Alacağım sistemde RTX 2080 olacak.

Son düzenleyen: Moderatör:
ViewSonic VX3258-2KC-MHD

En ucuz bulduğum buydu bu monitörde, ayrıca artıway ile satın alırsan 40-45 TL gibi bir şey geri alabilirsin. Attığım Linkte IPS panel diyor fakat VA panel.

İndirime girmiş 2.711 TL
İtopya'da daha ucuz şu an hocam.

Benim de tercihim bu monitör olurdu.

Genel olarak Film/Dizi izleyecekseniz ama oyun da oynarım diyorsanız Samsung tercih edilebilir, HDR Teknolojisi olduğundan dolayı, ama genel olarak oyun oynayacaksanız MSI veya ViewSonic tercih edebilirsiniz.
Acer Nitro VG270Ubmiipx 27" 75Hz 1ms (HDMI+Display) FreeSync Fiyatı Hocam ben bu monitörü gördüm yorumlar baya iyi. Freesync var G-sync aktif edilebiliyormuş. Ips panel ve 75hz birde wqhd. Ben hikayeli oyunlarda oynuyorum, Lol gibi oyunlarda. Sizce alayım mı? Birde Samsung'un yarı fiyatına IPS panel almak var. 144hz Lol de etkisi büyük mü?

Acer Nitro VG270Ubmiipx 27" 75Hz 1ms (HDMI+Display) FreeSync Fiyatı Hocam ben bu monitörü gördüm yorumlar baya iyi. Freesync var G-sync aktif edilebiliyormuş. Ips panel ve 75hz birde wqhd. Ben hikayeli oyunlarda oynuyorum, Lol gibi oyunlarda. Sizce alayım mı? Birde Samsung'un yarı fiyatına IPS panel almak var. 144hz Lol de etkisi büyük mü?
75hz ile 60hz arasında aşırı bir fark yok o yüzden 144hz öneririm.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı