3000 TL monitör tavsiyesi

Bütçe
3000-3500

EmreTownley

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RAM: 16GB Ekran Kartı: İntel Arc A750 LE 8GB İşlemci: İntel Core i3 12100f
Birkaç ay önce kendime bir monitör almıştım. Ama şöyle bir sıkıntısı var. Monitör 75 Hz ama 75 altına inerse tearing ya da 75'ten yüksek alırsamda tearing oluyor yani hep V-Sync açmam gerekiyordu. İleride 75 FPS almak zor olacağı için kendime 1080p 60Hz bir monitör bakıyorum. Eğer bu monitörüm gibi çok tearing olmayan bir monitör var ise 75Hz de olur. Bütçem 3000-3500 arası. Eski monitörüm bu idi Samsung 24 Samsung Ls24c312eauxuf Ips Fhd 75hz 5ms Hdmı Vg Fiyatı, Yorumları - Trendyol o yüzden buna göre dikkatle alacağım. Şimdiden teşekkürler iyi sosyaller.

300 TL daha artılıp IPS olan modelin alınmasını öneririm.

300 TL daha artılıp IPS olan modelin alınmasını öneririm.

Hocam tearing olur mu eski monitörüm gibi?

Renkleri mükemmeldir öneririm. Haydaa okumadan attım adam bundan sikayetciymis. Ben 5 ay hiç sorun olmadan kullanmıştım sende nasıl sorun çıktı ki.

Renkleri mükemmeldir öneririm. Haydaa okumadan attım adam bundan sikayetciymis. Ben 5 ay hiç sorun olmadan kullanmıştım sende nasıl sorun çıktı ki.

Hocam görüntü olarak falan çok iyide hep V-Sync kullanmak zorunda kalıyorum. 75 FPS geçtiği zaman böyle sanki FPS atlıyor gibi oluyor donuyor bir şeyler oluyor. (yardım edebilecek varsa ekran kartım Intel Arc A750 le)

Yeni konular

Geri
Yukarı