3000 TL Oyun Bilgisayarı Toplama

Arkadaşlar bütçem 3000 TL ve monitör de var içinde dikkatinizi çekerim. GTX 1060 6 GB pahalı bütçeyi aşıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar bütçem 3000 TL ve monitör de var içinde dikkatinizi çekerim. GTX 1060 6 GB pahalı bütçeyi aşıyor.

Teknobiyotik'ten toplamak zorunda değilsen şu bilgisayarı al işte.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    20,7 KB · Görüntüleme: 71
Güzel sistem ama PUBG gibi oyunlarda nasıl performans gösterir?

Dostum bir şey sormadan önce Youtube'a yazsan çok sevinirim. Sistem hakkında bir şey bilmeden her şeyi sormayın şu forumda. Youtube'a yaz Ryzen 3 1300X ve GTX1060 3GB PUBG benchmark test diye.

Montajlı almayı düşünüyorum. Kendim beceremem.

Dostum bir şey sormadan önce Youtube'a yazsan çok sevinirim. Sistem hakkında bir şey bilmeden her şeyi sormayın şu forumda. Youtube'a yaz Ryzen 3 1300X ve GTX1060 3GB PUBG benchmark test diye
Arkadaşım ben de yazdım ama Ryzen 3 1300x ve Galax'ın 3GB'lık ekran kartı birlikte yok.

Montajlı almayı düşünüyorum. Kendim beceremem.

Arkadaşım ben de yazdım ama Ryzen 3 1300x ve Galax'ın 3GB'lık ekran kartı birlikte yok.
Sihirbaza bunu ekleyin o zaman Galax modelinden 50TL daha pahalı sadece. Ayrıca direk GTX 1060 3GB testlerine bakın. 1300X besleyebilen bir işlemci. Diğer işlemcilerle de aşağı yukarı aynı olur diye düşünüyorum, çok fazla oynamaz.
Bu monitörü alın bu fiyata en çok tavsiye edilen bu. Aynı fiyata satılan yukarıdaki Acer monitörden kesinlikle daha iyi.

Sihirbaza bunu ekleyin o zaman Galax modelinden 50TL daha pahalı sadece. Ayrıca direk GTX 1060 3GB testlerine bakın. 1300X besleyebilen bir işlemci. Diğer işlemcilerle de aşağı yukarı aynı olur diye düşünüyorum, çok fazla oynamaz.
Bu monitörü alın bu fiyata en çok tavsiye edilen bu. Aynı fiyata satılan yukarıdaki Acer monitörden kesinlikle daha iyi.
Hangi monitör?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı