3000 TL oyun kulaklığı önerisi

kayra2504

Hectopat
Corsair HS80, HyperX Cloud III, SteelSeries Arctis Nova 3 arasında çok fazla kaldım, arada R6 ve Apex, genellikle ise LoL oynuyorum, müzik ve film konusuna da fazlasıyla önem veriyorum. Ne önerirsiniz? Bu fiyata kablosuz öneririm diyecek olursanız da kablosuzların performansını pek beğenemedim arkadaşlar.

Corsair HS80, HyperX Cloud III, SteelSeries Arctis Nova 3 arasında çok fazla kaldım, arada R6 ve Apex, genellikle ise LoL oynuyorum, müzik ve film konusuna da fazlasıyla önem veriyorum. Ne önerirsiniz? Bu fiyata kablosuz öneririm diyecek olursanız da kablosuzların performansını pek beğenemedim arkadaşlar.

HyperX en iyi tercih olacaktır diye düşünüyorum şahsen.

HS80 malzeme kalitesi olarak iyi bir model denilemez. Cloud 3 ile Cloud 2 arasında fark olmadığı söyleniyor hocam kullanıcılar arasında.

Yeni bir hesap aç. SEPETTE100 kodu ile 100 TL indirim alabilirsin.
Öneri için çok teşekkür ederim, kulaklıklardan fazla anlamıyorum fakat önerdiğiniz modelin biraz yaşı var sanırım bazı insanlar bunu dezavantaj olarak belirtiyorlardı ve Razer fiyat bandı çok yükselmediği sürece mikrofon işini pek beceremiyor.
Cloud 2 ve Cloud 3 arasında ses kasma ve konfor açısından fazlasıyla fark olduğunu söylüyor YouTube'de inceleyen insanlar. Cloud 3, fps ve ses kasma konusunda asla beklenti altında kalmaz fakat film ve müzik tarafında aklımda soru işareti bırakıyor.

Arctis 5 veya 7 iyidir.
Bütçemi fazlasıyla aşıyor maalesef

@Hasan Erikli

Öneri için çok teşekkür ederim, kulaklıklardan fazla anlamıyorum fakat önerdiğiniz modelin biraz yaşı var sanırım bazı insanlar bunu dezavantaj olarak belirtiyorlardı ve Razer fiyat bandı çok yükselmediği sürece mikrofon işini pek beceremiyor.
Cloud 2 ve Cloud 3 arasında ses kasma ve konfor açısından fazlasıyla fark olduğunu söylüyor YouTube'da inceleyen insanlar. Cloud 3, FPS ve ses kasma konusunda asla beklenti altında kalmaz fakat film ve müzik tarafında aklımda soru işareti bırakıyor.

Bütçemi fazlasıyla aşıyor maalesef.

Sıfır ayarında bir Arctis 5 alabilirsiniz aslında, bütçenize de uyuyor. Bulamazsanız yardımcı olurum.

Cloud 2 ve Cloud 3 arasında ses kasma ve konfor açısından fazlasıyla fark olduğunu söylüyor YouTube'da inceleyen insanlar. Cloud 3, FPS ve ses kasma konusunda asla beklenti altında kalmaz fakat film ve müzik tarafında aklımda soru işareti bırakıyor.

Bütçemi fazlasıyla aşıyor maalesef

V2SE hakkında dezavantaj bir durum yok. Hatta avantajlı bir durumu var oda USB Mic enhancer ile gelmesi. Ağırlıklı olarak FPS oyunları oynuyorsan Cloud 3 alabilirsin. Müzik dinleme konusunda pek iyi bir model değil ancak bilgin olsun. Ben şahsen V2SE indirimde iken onu öneririm. Sıfır olarak V2SE ve Cloud 3 dışına çıkma.

Sıfır ayarında bir Arctis 5 alabilirsiniz aslında, bütçenize de uyuyor. Bulamazsanız yardımcı olurum.

Uygun fiyata alınabilecek bir model. Sıfır fiyatları çok arttı. Kolay kolay da sıfır olarak bulunamıyor. İkinci ele yönelir ise öneriler çok değişir.

Geri
Yukarı