3000 TL Oyuncu Bilgisayarı

marrymearchie

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Ankara
Merhabalar, bir arkadaşım PC toplamak için yardım istedi, ben de bu forumu önerdim. Fakat nasıl olduysa bir türlü hesap açamadı :D. O yüzden bu konuyu onun için açtım. Kendisinin 3000 TL bütçesi var. Monitör dahil kaliteli bir oyuncu bilgisayarı istiyor. Bol Bol görüntü alıp YouTube'a koyacak. OC yapmayacak.

VATAN COMPUTER - ASUS - 23.6" VN247H GEN

Toplam (KDV Dahil):​
3.381,57 TL
*2.536,18 TL

Asus ekran kartı stokta kalmamış. O yüzden bunu koydum. Sepetimde duruyordu. Tavsiyem arkadaşınız için sistem toplamayın yarın bir şey olur sizi sorumlu tutar.

VATAN COMPUTER - ASUS - 23.6" VN247H GEN

Toplam (KDV Dahil):​
3.381,57 TL
*2.536,18 TL

Asus ekran kartı stokta kalmamış. O yüzden bunu koydum. Sepetimde duruyordu. Tavsiyem arkadaşınız için sistem toplamayın yarın bir şey olur sizi sorumlu tutar.

Çok yakın arkadaşım sorun çıkacağını sanmıyorum (yine de bir sorayım ama :D) tavsiyeniz için teşekkürler :D.

Anıl'ın da söylediği üzere Zotac almanızı (biraz da şahsi olarak) pek önermem. Bunun yerine MSI veya ASUS tercih edebilirsiniz.

Zaten o da Asus stokta olmadığı için bunu koymuş galiba ben zaten Ankara Söğütözü bayinden alacağım için sorun yok. VATAN COMPUTER - ASUS - GTX770 DirectCU II O.C. GDDR5 2GB 256Bit Nvidia GeForce DX11 Ekran Kart Bu ekran kartının daha iyi olacağından şüphem yok zaten :D.

- - - Güncellendi - - -

Yalnız bu işlemcinin içindeki soğutucu yeter değil mi ?

Zaten o da Asus stokta olmadığı için bunu koymuş galiba ben zaten Ankara Söğütözü bayinden alacağım için sorun yok. VATAN COMPUTER - ASUS - GTX770 DirectCU II O.C. GDDR5 2GB 256Bit Nvidia GeForce DX11 Ekran Kart Bu ekran kartının daha iyi olacağından şüphem yok zaten :D.

- - - Güncellendi - - -

Yalnız bu işlemcinin içindeki soğutucu yeter değil mi ?

Anıl güzel sistem önermiş. Eğer alabiliyorsa Thermaltake Contac 30 alır. Stok soğutucu biraz kafa ütülüyor. :D

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı