3000 TL oyuncu koltuğu önerisi

Bütçe
3000-4000

attackred

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba,

Uzaktan çalışacağım için kaliteli bir koltuk arayışındayım. Bütçemi 4'e kadar zorlarım ama tercihim 3000 civarına kapatmak bu mevzuyu. İşin can sıkıcı yanı tonla marka var ve hepsinin yorumları mükemmel olduğu yönünde. Bunun açıkçası bir tık ticaret stratejisi gibi yorum pompaladıklarını düşünüyorum. Boyun düzleşmem ve belimde kambur durmaktan kaynaklı ağrılar oluştuğu için güzel ve destekleyici bir koltuk arayışım var. xDrive markası dışında da gözüme çarpan, vücut türüne göre ebat değişimi belirten marka göremedim.

190 ve 102-103 kilo civarındayım. Dolayısıyla xDrive dışında bu özelliklere özel koltuk önerisi yapan marka göremedim. Çok oturmam gerekeceği için tercihen kumaş olması daha iyi olur diye düşünüyorum. Hawk gibi markalar Max 190 diyerek örnek veriyor ama ucu ucuna yetişen ölçülerin sorun yaratacağı kanaatindeyim.

Önerilerinizi bekliyorum, teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tercih edebileceğiniz bir model. Rahat ve şık görünümlü. Ayrıntılı bilgiye kaydırarak ulaşabilirsiniz.
Ben de xDrive toryum oyuncu koltuğu var, iyi bir fırsat kovaladıktan sonra 2000TL'ye aldım. Nisan ayından beri kullanıyorum. 2 ay önce çok az gıcırdamalar başladı. Mayıs ve haziran ayında su gibi terliyordum her 1 saatte 1 atlet değiştiriyordum. Ter çok fena yapıyor. Yani kısacası bu gıcırdama terleme her türlü olacak alırken dikkat etmeni öneririm.

Söylemeyi unuttum ama xDrive toryum da bayağı rahat bir koltuk.

Tercih edebileceğiniz bir model. Rahat ve şık görünümlü. Ayrıntılı bilgiye kaydırarak ulaşabilirsiniz.
Ben de xDrive toryum oyuncu koltuğu var, iyi bir fırsat kovaladıktan sonra 2000TL'ye aldım. Nisan ayından beri kullanıyorum. 2 ay önce çok az gıcırdamalar başladı. Mayıs ve haziran ayında su gibi terliyordum her 1 saatte 1 atlet değiştiriyordum. Ter çok fena yapıyor. Yani kısacası bu gıcırdama terleme her türlü olacak alırken dikkat etmeni öneririm.

Söylemeyi unuttum ama xDrive toryum da bayağı rahat bir koltuk.

Merhaba future almayı düşünüyorum hiçbir bilgi yok güzel koltuk mu mekanizması yarasa mı sitesinde yazmıyor ama resimlerde öyle gözüküyor.

Merhaba future almayı düşünüyorum hiçbir bilgi yok güzel koltuk mu mekanizması yarasa mı sitesinde yazmıyor ama resimlerde öyle gözüküyor.

140 kg olan bir arkadaş future hakkında, rahat değil kol koyma yeri kötü demiş. Kişiden kişiye göre değişir ama.

Evet yarasa mekanizma.

Hocam nerede oturduğunuzu bilmiyorum ama önerim Hawk mağazasını ziyaret etmeniz.
4000TL büyük bir meblağ ve beğenmezseniz iade işlemi ile de uğraşmazsınız.

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    525 KB · Görüntüleme: 20
140 kg olan bir arkadaş future hakkında, rahat değil kol koyma yeri kötü demiş. Kişiden kişiye göre değişir ama.

Evet yarasa mekanizma.

Hocam nerede oturduğunuzu bilmiyorum ama önerim hawk mağazasını ziyaret etmeniz.
4000TL büyük bir meblağ ve beğenmezseniz iade işlemi ile de uğraşmazsınız.

Bilmiyorum yakın olsam bile zamanım yok hiç.

Geri
Yukarı