3000 TL oyuncu koltuğu tavsiyesi

Bütçe
2000-3000

akaraabali

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam.

Mesleğim icabı günde 8-12 saat arası bilgisayar başında geçiriyorum ve bu pandemi sürecinden dolayı da remote çalışmanın önü daha da açıldığı için artık bir sandalye alıp konforumu sağlamak istiyorum. İzmir'de ikamet ediyorum yaz ayları bir nebze daha sıcak. Bu sebeple aslında en önemli kriterlerimden birisi koltuğun terletmemesi. 3D kolçak çok şart değil diye düşünüyorum. İncelediğim, tavsiye edilen birkaç sandalye mevcut aklımda. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

DXRacer Nex Serisi: DXRacer Profesyonel Çalışma ve PC Oyun Koltuğu - Siyah 3493 Fiyatı ve Özellikleri
DXRacer Drifting Serisi: DXRacer Profesyonel PC Oyun Koltuğu - Siyah-Beyaz-Turuncu Fiyatı ve Özellikleri
DXRacer Formula Serisi: XRacer Profesyonel Çalışma ve PC Oyun Koltuğu - Siyah - Turuncu fe08 Fiyatı ve Özellikleri

xDrive 15'li: xDrive 15'Li Profesyonel Oyuncu Koltuğu Kırmızı/Siyah
xDrive Kasırga: xDrive Kasırga Profesyonel Oyuncu Koltuğu Kırmızı/Siyah

Daha çok DxRacer serilerini düşünüyorum çünkü XDrive'ın terletme konusuyla alakalı çok yorum okudum, deneyimlemiş arkadaşlar yorumlarını paylaşırsa çok iyi olur. Fiyat olarak 3K civarına kadar çıkabilirim fakat kafamdaki düşünce 2K civarına halledebiliyor olmak.

xDrive 15'li kullanıyorum, konforlu değil, terletiyor, yastıkları sert, kolları sağlam değil. Sitelerde ki güzel yorumlara aldanmayın.

Hawk ile Zio'ya da bakabilirsiniz.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı