3000 TL oyuncu kulaklığı önerisi

Bütçe
2000-3500

Mr. Enver

Hectopat
Yer
Old Trafford
Daha fazla  
Meslek
Muhasebeci
Merhaba, 2 seneyi aşkın süredir Cooler Master CH321 USB kulaklığını kullanıyordum bugün rage geçirirken kafa desteğini kırdım. Zaten uzun süredir de tatmin olmuyormuş gibi hissediyordum destek kısmını kırmam bahanem oldu. 3000 TL civarlarına önerdiğiniz en iyi kulaklık nedir? Taktığım zaman dış dünyayla bağlantımı koparsın istiyorum.

İndirim beklersen 2600-2800 seviyelerine düşüyor genel olarak vatan da.

Onun dışında HS80 bakabilirsiniz İtopya üzerinden. Sepette 2300 TL.

İndirim beklersen 2600-2800 seviyelerine düşüyor genel olarak vatan da.

Onun dışında HS80 bakabilirsiniz İtopya üzerinden. Sepette 2300 TL.

İndirimler tahmini olarak ne zaman olur Kaan hocam? Ayriyeten beklemeye değer mi?

Beklemeye değer BlackShark için. Bayağı premium bir kulaklık dış dünyadan bağlantı kesilme olayını onda yaşarsınız ancak.
Sağ olasın hocam kırık destekli de bir müddet idare eder. Dediğinizi yapıp indirimleri bekleyeceğim.

Razer Blackshark V2 SE bugün vatan mağazasından aldım kesinlikle tavsiye ederim, hem kumaş ped, ayrılabilir mikrofon, kendine ait taşıma çantası fiyatına göre gayet dolu özelliklere sahip ama malzeme kalitesi olarak metal gövde olsaydı daha güzel olabilirdi.

Razer Blackshark V2 SE bugün vatan mağazasından aldım kesinlikle tavsiye ederim, hem kumaş ped, ayrılabilir mikrofon, kendine ait taşıma çantası fiyatına göre gayet dolu özelliklere sahip ama malzeme kalitesi olarak metal gövde olsaydı daha güzel olabilirdi.
Rahat mı hocam?

Yeni konular

Geri
Yukarı