Razer BlackShark V2 SE "tüm geliştirmeleri devre dışı bırak" değişiklikleri uygulanmıyor

cocal

Decapat
Daha fazla  
Merhaba,

Yakın zamanda BlackShark V2 SE aldım şöyle bir sorun yaşıyorum:
Windows 11 kullanıyorum. Ses ayarlarından "tüm geliştirmeleri devre dışı" etkin yaptığımda Razer Synapse programında yaptığım değişiklikler uyarlamıyor.
Modaları değiştiğimde hep sabit ses geliyor. EQ ayarları yapsam da hiçbir değişiklik olmuyor. Bunun sebebi nedir?

Tüm geliştirmeleri devre dışı bırakıyorsun çünkü de ondan. Devre dışı bırakırsan Synapse nasıl etkin olacak?

Tüm geliştirmeleri devre dışı bırakıyorsun çünkü de ondan. Devre dışı bırakırsan Synapse nasıl etkin olacak?
Razer'in kendi ses kartı var oradan beslenmiyor mu? eğer ki devre dışı bırakmasam sesler çok kötü geliyor ve hiç bir şekilde ses kasamıyorum ama devre dışı bıraktığımda ise çok net ses kasıyorum ve sesler çok belirgin PUBG oynuyorum genelde gök gürültüsü, yağmur sesi, atış sesleri vs daha sağlıklı olur. Ses ayarları sağlayıcısı Microsoft, Razer ses kartını referans almıyor veya tam anlayamadım işleyişi.

Bunları yapıyorum ama dediğim gibi tüm geliştirmeleri devre dışı bırak dediğimde Razer Synapse de yaptığım ayarlar etkin olmuyor EQ vs ne kadar değiştirsem de etki etmiyor.

Devre dışı bıraktığınızda tabii ki ses kasmada daha iyi olur kulaklık doğrudan orijinal sesini verir ama yazılımı aktif edersen bu sefer de kulaklığın iyi olan sesini alamazsın.
Daha önceki yazdıklarımda bundan bahsetmiştim.
Sadece müzik dinleyeceğiniz zaman EQ yazılımını aktif edin onun dışında ses kasacaksanız kapalı tutup kulaklığın kendi sesini kullanmalısınız.

Devre dışı bıraktığınızda tabii ki ses kasmada daha iyi olur kulaklık doğrudan orijinal sesini verir ama yazılımı aktif edersen bu sefer de kulaklığın iyi olan sesini alamazsın.
Daha önceki yazdıklarımda bundan bahsetmiştim.
Sadece müzik dinleyeceğiniz zaman EQ yazılımını aktif edin onun dışında ses kasacaksanız kapalı tutup kulaklığın kendi sesini kullanmalısınız.
Gerçekten aşırı ses var kapalı kapatmak çok daha verimli bu durumda Synapse bana göre hiç bir etkisi yok boşa düşüyor ne yazık ki :) insanın içinde kalıyor ama gerçekten çok fark var resmen boyut atlatıyor ben kapalı oynuyorum .

Gerçekten aşırı ses var kapalı kapatmak çok daha verimli bu durumda Synapse bana göre hiçbir etkisi yok boşa düşüyor ne yazık ki :) insanın içinde kalıyor ama gerçekten çok fark var resmen boyut atlatıyor ben kapalı oynuyorum.

Ben uzun zamandır bahsediyordum ama inanmak istemediler.
Hatta açtığım konuyu atayım size.
Biri oyun için ayar diğeri müzik ama müzik olanıda oyun için kullanılacağını sanıp berbat deyip laf yedim.

Ben uzun zamandır bahsediyordum ama inanmak istemediler.
Hatta açtığım konuyu atayım size.
Biri oyun için ayar diğeri müzik ama müzik olanıda oyun için kullanılacağını sanıp berbat deyip laf yedim.
Ben kulaklığı iade etmek için hazırladım daha sonra aklıma geldi dedim saf hali ile birde deniyeyim şaşırdım. Bu kadar mı fark eder dedim oyun oynamayı sevdirdi kıl payı insan şeye inanmak istemiyor işte bu yazılım o zaman boşa mı yazıldı :) benimde zoruma gidiyor yazılım çok güzel ama kullanmıyoruz kötü.

Son düzenleme:
Ben kulaklığı iade etmek için hazırladım daha sonra aklıam geldim dedim saf hali ile bir de deneyeyim şaşırdım. Bu kadar mı fark eder dedim oyun oynamayı sevdirdi kıl payı insan şeye inanmak istemiyor işte bu yazılım o zaman boşa mı yazıldı :) benim de zoruma gidiyor yazılım çok güzel ama kullanmıyoruz kötü.

Yazılımı temiz ses verse yazılımla çok daha güzel olurdu ama onu veremiyor yazılım, ses teknolojisi farklı.
Kulaklığın kendi sesi bambaşka net berrak ve temiz :).
Stüdyodaymışım gibi müzik dinliyorum 😂.

Yeni konular

Geri
Yukarı