3000 TL PC toplama

Bütçe
3000
Vallahi GTX 1050 Ti bile 4000 TL olmuşken 3000TL'ye anca ofis bilgisayarının bir tık üstünü alırsın onda da sadece Roblox oynarsın.

Babam bir mağara adamı, 3000'den yukarı olabildiğince çıkmamayı deneyerek bir PC toplamama yardım edebilecekler var mı?

Kanka benim de bilgisayarım kötü çok çekiyorum sürekli ısınıyor, kapanıyor saçma saçma masraf oluyor ben yaz tatilinde işe giricen asgari maaş alacağım 2 ay çalışcan 17bin TL oluyor zaten gidip alacağım sana tercihim o paraya monitör al çalıştığında bilgisayar al.

2895 TL ile farklı bir şey yaptım bir bakıp yorumlayabilir misiniz ?(hdd/ssd yok ama onu ben halledeceğim np)

Çok kötü. Attığım sistem her şekilde yok eder. Ekran kartının kronik ısınma sorunu var. bu bütçede 775 pin işlemci kullanılmaz PSU'dan aşırı kısmışsınız ram sadece 4 gb. Çok mantıksız. Attığımı alabilirsiniz hatta 400 tlyi de ekran kartı bütçesine ekleyip rx470 570 bile bulabilirsiniz.

Çok kötü. Attığım sistem her şekilde yok eder. Ekran kartının kronik ısınma sorunu var. bu bütçede 775 pin işlemci kullanılmaz PSU'dan aşırı kısmışsınız ram sadece 4 gb. Çok mantıksız. Attığımı alabilirsiniz hatta 400 tlyi de ekran kartı bütçesine ekleyip rx470 570 bile bulabilirsiniz.
Anladım sağol 🙏

Yeni konular

Geri
Yukarı