3000 TL PC toplama

Bütçe
3000
Dostum rahmetli babannemin bir sözü vardı "Ucuz mal alacak kadar zengin değilim" derdi. 3000 TL'yi çöpe atmak istiyorsan bilgisayar için harcayabilirsin. Fakat o bilgisayardan günümüzde kimseye hayır gelmez. Daha sonra satmak istesen satamazsın. Atmak istesen emeğe yazık kıyamazsın.

Bence acele etmek yerine biraz biraz para biriktirip bütçe ayırmaya çalış.

Dip not : Ülkemdeki gençleri bu hale düşürenler utansın.

2020 de 2000 TL'ye aldirabilmiştim şimdi sistem 10 k olmuş O zamanlar olsaydı 3000 daha iyisi bile toplardim bayağı az su zaman için senin bütçen

Gaming gecesinden bahsediyorsan 3K PC için doğal olarak ucuz eski parçalar gerekecek ve bunların Gaming gecesine geleceğini sanmam

Hocam nadiren oluyor. 1000 TL civarı ekran kartı geldiğini gördüm birkaç sefer.

Ben genelde o segmentlerde bilgisayar topluyorum yardımcı olabilirim 500 TL dhaa yükseltirken bütçeyi i7 2600 gtx 750ti 120gb ssd+500hdd li sistemim var ama 3000 sınır ise ekran kartını gts 250 ile değiştirebilirim veya i5 3470 li sistem var onu da verebilirim cs go valo zula lol tarzı oyunları 60 fps+ rahat oynarsın 1920x1080 de

Önerilen sistemler yerine benim fikrim hala ikinci el Xbox One. En azından oyunlar kasacak mı derdin olmaz ve şu ana kadar çıkan oyunların büyük kısmını 30 FPS sabit bazılarını daha yüksek fps değerleriyle oynayabilirsin.

Babam bir mağara adamı, 3000'den yukarı olabildiğince çıkmamayı deneyerek bir PC toplamama yardım edebilecekler var mı?
Kral merhaba şu sisteme bakabilirsin ben de biraz daha üstünü topladım gayet iyi oyunlarda felan ama alırken alacağın ssd yi kaliteli almaya dikkat et çünkü her şeyi ona yükleyeceksin. İşlemciyi de apu al yani.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı