3000 TL RGB Mekanik Klavye Önerisi

RootTR

Kilopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Uzun uzadıya anlatmak yerine kısaca aradığım özellikler ve kullanım alanlarından bahsetmek istiyorum. Çok sık yazı yazıyorum, hızlı ve kesintisiz, hatasız yazı yazmak için hangi Switch almalıyım bilemiyorum. Oyun da oynuyorum ama oyunlarda yüzde bilmem kaç milisaniyeden daha çok konfora önem veriyorum. Aradığım kriterler de şunlar...

Geceleri çok sağlam bir RGB aydınlatması olacak, tuşlar aşınmayacak ve ışıklar net gözükecek.
Mekanik ya da Membran olsa da sağlam ve uzun ömürlü olacak.
Kesinlikle %60 olmayacak, tam bir klavye satın almak istiyorum.
Konforlu olacak, parasını hak edecek.
Kolay temizlenecek.
Ömürlük olacak, bu fiyatı verdiğim bir klavye kesinlikle sağlam olmalı.

Cevaplar için teşekkürler.

Uzun uzadıya anlatmak yerine kısaca aradığım özellikler ve kullanım alanlarından bahsetmek istiyorum. Çok sık yazı yazıyorum, hızlı ve kesintisiz, hatasız yazı yazmak için hangi Switch almalıyım bilemiyorum. Oyun da oynuyorum ama oyunlarda yüzde bilmem kaç milisaniyeden daha çok konfora önem veriyorum. Aradığım kriterler de şunlar...

Geceleri çok sağlam bir RGB aydınlatması olacak, tuşlar aşınmayacak ve ışıklar net gözükecek.
Mekanik ya da membran olsa da sağlam ve uzun ömürlü olacak.
Kolay temizlenecek.

TKL olur mu?

Hiç bilinmedik bir marka, güvenilir midir? Daha çok Razer, Apex7 falan önerilir sanmıştım 🥹

Hocam Akko yurt dışında popülermiş bende 1-2 hafta öncesine kadar öyle düşünmüştüm fakat araştırdığımda bayağı öneriliyor özellikle yazı çok yazan insanlar için Akko çok öneriliyor isterseniz bu da olabilir ama Akko daha iyi.

Karar vermek zor, Apex 5 ile 7 arasındaki fark ne, Logitech alınmalı mı? Akko popüler evet ama göze hitap etmiyor falan... Hepsine bakacağım :(

Mekanik ya da Membran olsa da sağlam ve uzun ömürlü olacak.
Kolay temizlenecek.

Bu f/p

Daha iyisi ve rahatı

Başka bir alternetif

Karar vermek zor, Apex 5 ile 7 arasındaki fark ne, Logitech alınmalı mı? Akko popüler evet ama göze hitap etmiyor falan... Hepsine bakacağım :(

Hocam Apex 5 mekanik değilmiş bazı yerlerde yarı mekanik diye geçiyor ben tam mekanik sanıyordum Apex 5'i kafanızdan çıkarın bence eğer Apex 7 ve Logitech arasında kaldıysanız Apex 7 alın.

Yeni konular

Geri
Yukarı