3000 TL sistem tavsiyesi

Makaleler
3
Daha fazla  
Kardeşim için bilgisayar toplayacağım, yarı sıfır, ikinci el olabilir. Ancak çok eski parçaları kullanıp risk almak istemiyorum, biraz daha güncel bir sistem daha iyi olur.
Aklımda Athlon 3000G, 16 GB RAM kombinasyonu var, ama yeni nesil Pentium ve Celeron'lar da aklımı kurcalıyor. Bütçeyi aşmadan nasıl bir sistem alabilirim?
Minecraft, CS:GO, Euro Truck Simulator gibi oyunları oynar diye düşünüyorum. Gerektiğinde kendi sistemimi de verebilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kardeşim için bilgisayar toplayacağım, yarı sıfır, ikinci el olabilir. Ancak çok eski parçaları kullanıp risk almak istemiyorum, biraz daha güncel bir sistem daha iyi olur.
Aklımda Athlon 3000G, 16 GB RAM kombinasyonu var, ama yeni nesil Pentium ve Celeron'lar da aklımı kurcalıyor. Bütçeyi aşmadan nasıl bir sistem alabilirim?
Minecraft, CS:GO, Euro Truck Simulator gibi oyunları oynar diye düşünüyorum. Gerektiğinde kendi sistemimi de verebilirim.

3000G bence daha mantıklı ileride 6400 falan takılabilir B450M S2H vardı dolapta kaçırma derim 450 TL mi neydi 3000G sıfır alırsın ucuza bulamadım RAM 8 GB tak ileride Dual yaparsın 3200MHz'ya da 3000MHz olmasına dikkat et 200TL 300TL 240GB SATA vardö James Donkey'in onu almanı tavsiye ederim Sharkoon 500W Bronze var onu al ileride upgrade ederken değiştirmene gerek kalmaz canar 939 Blue var onu da al.

Yeni konular

Geri
Yukarı