3000 TL Sistem Toplama Monitör Dahil

Baran Yilmaz33

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba saygıdeğer Technopat ailesi aranıza yeni katıldım.

Çok yakın zamanda (vizelerden sonra) masaüstü bilgisayar toplamak istiyorum lakin montaj bilgim yok elimi yüzüme bulaştırabilirim montaj yaparken hayatımda zaten tornavida sıkmışlığım yok bu sebep ile vatan, sinerji veya teknobiyotik'ten parçaları alıp toplattırmam lazım. Zaten vatan sinerji ve teknobiyotik bildiğim kadarıyla çok iyi topluyolar. Bütçem 3000 TL Monitör dahil, bana bi bilgisayar toplayacak yardımcı olacak arkadaşlar var mı? Şimdiden çok çok teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Amacına uygun güzel bir sistem toplanabilir. Fakat ekran kartı kargoyla gelirken zarar görmesin diye takmıyorlar. Bütçeni 200 TL aştı fakat işlemci, ekran kartı gibi bileşenleride kısmak istemedim. Eğer imkan varsa alın. İstersen düşürebilirim. Teknobiyotik sitesinden topladım.
6.png

Monitör 'ü güzel bişe tutmak istiyorum 23.6" veya 23" 16gb ram maliyetimi aşabilir 8gb yeterli olacaktır bana ilk etapta ssd bence şart ya.

1050Tİ ekran kartı çok makul görünüyor bilgili arkadaşlar 1050Tİ ekran kartını kullanarak dar boğaz olmucak şekilde sistem topluyabilirlermi

Beğeneceğini düşünüyorum (Bütçeyi aşmamak için kasa+güç kaynağını zayıf tuttum. İçindeki güç kaynağı verimli güç kaynağı. Fazla fazla yetecektir bu sisteme.) (Teknobiyotik.com) :

3078.jpg

Monitör 'ü güzel bişe tutmak istiyorum 23.6" veya 23" 16gb ram maliyetimi aşabilir 8gb yeterli olacaktır bana ilk etapta ssd bence şart ya.

1050Tİ ekran kartı çok makul görünüyor bilgili arkadaşlar 1050Tİ ekran kartını kullanarak dar boğaz olmucak şekilde sistem topluyabilirlermi
Performansı bu kadar düşük kart olduğu halde 1050Tİ almayımı düşünüyorsun? Kesinlikle RX 470 alınmalı.

Performansı bu kadar düşük kart olduğu halde 1050Tİ almayımı düşünüyorsun? Kesinlikle RX 470 alınmalı.

1050Tİ performansı düşük mü cidden. Oyun testleri ve İncelemesi beni tatmin etmişti konuya vakıf arkadaşlar bi el atarmısınız, 1050ti düşük bir kart mı

@anil1991anil güzel bi sisteme benziyor topladığın sistemde ki monitör iyi mi peki birde ekran kartı olarak gigabyte vs asus düşünürsek hangisi alınmalı veya msi, sapphire ürünlerini beklemelimiyiz onlar nasıl olur biraz daha konuyu açabilirmiyiz.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı